Witamy Serdecznie !

Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka ,to prężnie działające  wydawnictwo  internetowe.  Jest ono poświęcone firmom i osobom, dla których współczesna Medycyna Estetyczna i Kosmetologia  stała się ważnym elementem dnia codziennego. Od momentu powstania Portalu w kwietniu 2010 roku, zyskaliśmy sobie uznanie zarówno wśród szeregu podmiotów branży kosmetycznej jak i osób interesujących się zagadnieniami związanymi z  branżą . W naszym Portalu znajdziecie  Państwo fachowe artykuły  poradnikowe z zakresu pielęgnacji urody, zdrowia a także nowości jakie
oferuje rynek kosmetyczny.

 

Podstawową misją jakiej się podjęliśmy jest promocja i reklama podmiotów związanych z medycyną estetyczną, kosmetologią i kosmetyką z jej pokrewnymi działami a także edukacja. Konsekwentnie zmierzamy do uzyskania miana największego Portalu informacyjno - promocyjnego.

 

Cel ten realizujemy poprzez czynne uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży takich jak: targi, kongresy, szkolenia.

Zespół naszego Portalu dba o to aby  publikowane informacje i artykuły były zawsze rzetelne, aktualne i profesjonalne. Redakcję Portalu wspierają fachowcy z zakresu: dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii, wellness & spa, wizażu i stylizacji fryzur. Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności związanej z branżą kosmetyczną.

 

Prowadzimy badania sondażowe rynku, które regularnie publikujemy, a które odnoszą się  do oceny: kosmetyków, sprzętu kosmetycznego, targów, kongresów, firm kosmetycznych jak również pracy gabinetów i salonów.

 

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych i instytucji edukacyjnych działających w branży kosmetycznej. Zapewniamy także doradztwo w zakresie działań marketingowych na rynku kosmetycznym.

 

 

Redakcja Portalu Polska Kosmetologia I Kosmetyka

 

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka jest prężnie rozwijającą się platformą internetową dla branży kosmetycznej. W krótkim okresie działalności zyskaliśmy sobie wielu poważnych partnerów w branży.

Naszym podstawowym celem, jest dążność do osiągnięcia statusu eksperta w dziedzinie kosmetologii i kosmetyki, jak również promocja i reklama podmiotów związanych z kosmetologią, kosmetyką oraz ich pokrewnymi działami. Nasza polityka konsekwentnie zmierza do uzyskania miana największego portalu informacyjno - promocyjnego. Cel ten realizujemy poprzez czynne uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży takich jak: targi, kongresy, szkolenia. Zespół naszego Portalu dba o to aby wyszukiwane oraz publikowane informacje i artykuły, były zawsze rzetelne, aktualne i profesjonalne. Zespół redagujący Portal wspierają fachowcy z zakresu: medycyny estetycznej, kosmetologii, wellness & spa, stylizacji fryzur. Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności związanej z branżą kosmetyczną. Prowadzimy badania sondażowe rynku, które będziemy publikować w specjalnych zakładkach naszego Portalu, a które odnosić się będą do oceny: targów, kongresów, szkoleń jak również pracy gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych i instytucji edukacyjnych działających w branży kosmetycznej.