sobota, 04 kwietnia 2020
Miło Cię widzieć!

Co nowego można zaoferować klientom? Nowoczesne metody do modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu

zemits

Interesujesz się nowoczesnymi metodami do modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu?
Opowiemy o wyjątkowym połączeniu 4 technologii do najskuteczniejszych zabiegów: lifting RF, masaż rolkowo-próżniowy, terapia LED i terapia podczerwienią. Każdy kosmetolog potwierdzi, że popyt na zabiegi do modelowania i korygowania sylwetki wzrasta już od połowy jesieni ― przed świętami ludzie spieszą się, aby poprawić sylwetkę, zrzucić kilka (a może więcej) kilo i pozbyć się "pomarańczowej skórki". Kolejna fala osób chcących w jak najszybszy sposób poprawić wygląd nastąpi w połowie wiosny ― przed sezonem plażowym. Zresztą, popularność zabiegów skierowanych na utrzymanie dobrej formy ciała jest dość wysoka w ciągu całego roku, oprócz pośpiesznie odchudzających się, jest wiele ludzi, którzy dbają o swój wygląd i regularnie udają się na wspomagające zabiegi modelujące.

Co nowego można zaoferować klientom? Ostatnio szczególnie popularne stało się zaawansowane podejście ― zabiegi polegające na łączeniu kilku metod. Dobrze dopasowane elementy zabiegu pozwalają na jednoczesne współdziałanie ich ze sobą ― wtedy połączony efekt równoczesnego stosowania dwóch i więcej metod przewyższa efekty stosowania ich osobno. Dobrym przykładem urządzenia stworzonego na podstawie tej zasady jest urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego Zemits Bionexis. Łączy od razu 5 TOP-metod do modelowania ciała: lifting RF, terapię LED, masaż próżniowy, masaż rolkowy oraz głębokie podgrzewanie tkanki podczerwienią. Terapia falami światła LED o długości 690 nm wspomaga regenerację tkanek skóry właściwej, dzięki czemu skóra i mięśnie nie wiotczeją po zrzuceniu wagi. Ta metoda pozwala na skuteczne ujędrnianie i wzmacnianie skóry. Energia podczerwieni pochłaniana przez komórki ciała sprzyja dotlenieniu tkanek. Oprócz tego, światło podczerwone wpływa na cząsteczki wody w komórkach tłuszczowych i sprzyja wydalaniu ich nadmiaru. Za pomocą masażu próżniowego można osiągnąć efekt redukcji objętości komórek tłuszczowych poprzez wydalanie nadmiaru wody i przyspieszenie metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Masaż rolkowy z zastosowaniem specjalistycznej głowicy sięga do tkanki łącznej. Po takim wpływie na tkanki zmniejsza się grubość warstwy podskórnej, skóra staje się bardziej gładka i jędrna, poprawia się krążenie krwi i limfy. Dzięki temu, że w urządzeniu połączono naraz kilka metod, nie musisz się zastanawiać, w jaki sposób masz ułożyć program zabiegowy, dopasowywać urządzenia o podobnych funkcjach ― jedno urządzenie zapewnia antycellulitową, modelującą i korygującą pielęgnację ciała od A do Z. W razie potrzeby możesz uzupełnić zabiegi aparatowe przeprowadzane z Zemits Bionexis w techniki body wrapping, maseczki/środki/serum do drenażu limfatycznego.

Na ile skuteczny jest masaż rolkowo-próżniowy? Masaż próżniowy w połączeniu z mechanicznym wpływem rolek działa dużo skuteczniej, jeśli tkanki są dobrze podgrzane. W tym celu urządzenie Zemits Bionexis ma funkcje podgrzewania tkanek podczerwienią i falą radiową. Regularny masaż rolkowo-próżniowy pozwala na widoczną redukcję objawów lipodystrofii (cellulitu), modeluje sylwetkę, ujędrnia i wygładza skórę. Badania przeprowadzone w 2008 roku przez naukowców Uniwersytetu im. Lesgafta potwierdziły skuteczność metod aparatowych do zwalczania cellulitu. Uczestnicy jednej z grup doświadczalnych stosowali zabiegi masażu do drenażu limfatycznego i przestrzegali podstawowych zasad zdrowego odżywiania, ale nie zmieniali trybu aktywności fizycznej (nie uprawiali dodatkowo sportu). Spadek masy ciała w tej grupie średnio wyniosło 2,5 kg, spadek zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie ― około 2% (przed ― 40,9%, po ― 38,9%). Grupa, której uczestnicy oprócz zmiany sposobu odżywiania i zabiegów masażu rolkowo-próżniowego dodatkowo uprawiali sport 2 razy w tygodniu, średnia redukcja masy ciała wyniosła 12,5 kg, zawartość tłuszczu w organizmie spadła średnio o 5,9% (przed ― 39,9%, po ― 34%). Obie grupy odnotowały poprawę kondycji skóry (poprawa jędrności i elastyczności, wygładzenie, poprawa sylwetki). W taki sposób udowodniono, że nawet bez dodatkowych ćwiczeń fizycznych za pomocą masażu aparatowego można osiągnąć istotną poprawę kondycji skóry i sylwetki, jednak podejście wielostronne ― prawidłowe odżywianie + sport + zabiegi do modelowania ― skutkują najlepszym i najszybszym efektem. Zmiany są zauważalne już po drugim zabiegu, jednak do efektu długotrwałego ważne jest przejść całą serię (10-12 zabiegów), nawet w przypadku gdy cellulit prawie lub całkowicie zniknie po 4-5 zabiegach. Cechą charakterystyczną zabiegów z Zemits Bionexis jest równoczesne stosowanie liftingu RF, który ma długotrwały efekt (od 72 do 120 godzin). Tak więc efekt drenażu limfatycznego po zabiegu pozostanie na kolejne dni. A oto osiągnięcia naszych klientów po 3 zabiegach z Zemits Bionexis:

c6ti4f101b6b2fefd453abd3f7491f25564de

c6ti4ee5ddb79b63f48aeb0dba13f002bba62

Co bardziej się opłaca ― urządzenie wielofunkcyjne czy urządzenie pojedyncze? Wybierając urządzenia do salonu, właściciele często się zastanawiają ― kupować kombajny czy pozostać przy tańszych urządzeniach monofunkcyjnych? Na początku wydaje się, że zakup wielofunkcyjnego urządzenia za kilkadziesiąt tysięcy złotych jest dużą inwestycją, której tak szybko się nie odzyska. Jednak gdy podzielić koszt urządzenia przez ilość zawartych w nim funkcji albo dodać ceny urządzeń monofunkcyjnych, które mogłyby zastąpić możliwości kombajnu, okazuje się, że zakup urządzenia wielofunkcyjnego jest bardziej opłacalny. Oprócz tego, funkcje kombajnów wielofunkcyjnych są dopasowane w taki sposób, by jak najlepiej się uzupełniać. Dużo łatwiej jest ułożyć program zabiegowy i wygodniej przeprowadza się łączone programy do pielęgnacji, gdy masz pod ręką wszystkie niezbędne głowice i nie musisz przed każdym zabiegiem przenosić urządzeń tam i z powrotem, dopasowując indywidualny zestaw urządzeń do każdego klienta. Kolejną zaletą kombajnu są jego wymiary. Przecież wysokość urządzenia wielofunkcyjnego tylko na początku wydaje się tak duża. Policz, ile funkcji wykonuje jedno urządzenie a zrozumiesz, że kombajny to mądry wybór z punktu widzenia wygody obsługiwania, ergonomii, designu. Duże urządzenie wykonujące kilka funkcji wygląda dużo lepiej, niż szeregi urządzeń z różną obudową, stojące na półkach lub stolikach.

Jak szybko odzyskasz koszt urządzenia? Do zrozumienia, jaki dochód może przynosić urządzenie, należy przeprowadzić niezbyt skomplikowane obliczenie. Cena za 20-minutowy zabieg liftingu RF do ciała zaczyna się od 75 PLN Średnia cena zabiegu masażu antycellulitowego to 95 PLN (bez podgrzewania tkanek podczerwienią lub terapii LED). Tak więc, w programie zabiegowym lifting RF + masaż od jednego klienta masz 170 PLN za zabieg. Przy minimalnej frekwencji 4 osoby dziennie Twój dochód wyniesie 680 PLN, czyli odzyskasz koszt swojego urządzenia po 104 dniach, czyli mniej niż za 4 miesiące. Biorąc pod uwagę to, że w sezonie ilość klientów jest większa, niż w średnim obliczeniu, odzyskasz koszty jeszcze szybciej. ZEMITS BIONEXIS

Link: https://zemits.pl/

Oceń ten artykuł
(1 głos)