wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

TREND COLORS 2013: lakiery

biomaris-logo.jpgPielęgnujące lakiery z ekstraktami algowymi

 


 

BIOMARIS jako prekursor thalassoterapii z własnym laboratorium konsekwentnie realizuje misję przybliżania klientkom morskich substancji aktywnych i ich dobroczynnych właściwości. Zastosowanie dla wyciągów z alg znalazło się m.in. w lakierach do paznokci, które w ten sposób zyskały mocno na walorach odżywczych (wzmacniają płytkę), ale także na trwałości i połysku. Bremeńska marka nie jest jednak obojętna na sezonowe trendy i zachwyty. W letniej kolekcji lakierów do paznokci BIOMARIS trend colors pojawiły się: subtelny zgaszony turkus (turquoise), piękne lila (orchid) i iskrzący beż (cappuccino).

 

BIOMARIS to bremeńskie laboratorium i producent kosmetyków profesjonalnych opartych na filozofii thalasso. Przez  75 lat istnienia marka wciela w życie motto „zdrowie i piękno z morza”, stosując w recepturach składniki pochodzenia morskiego – np. ekstrakty wielu gatunków alg, kawior, perły, a nawet głębinową wodę morską. W Polsce BIOMARIS współpracuje z gabinetami kosmetycznymi i mimo prowadzenia dystrybucji tą niszową drogą, otrzymał wyjątkowe wyróżnienie: LAUR KONSUMENTA – Odkrycie 2012.

 

cappuccino.jpg

orchidee.jpg

turkus.jpg

 

 

Lakiery BIOMARIS o pojemności 10 ml kosztują ok. 36 zł.


Kontakt:
Natalia Pokrywka
tel. 692 45 11 46

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyłączny dystrybutor w Polsce:
Creme Goods Company Sp. z o.o.
www.creme.com.pl
www.CremeSpa.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)