sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!
Image

Laureaci 2. edycji plebiscytu "Złota Korona"

Firma Kosmetyczna Roku - Clarena

Firma Roku - ClarenaClarena powstała z pasji tworzenia. Firma działa od 2005 roku, ale jej początki sięgają roku 1996. Wykwalifikowani pracownicy Clareny angażują się w proces tworzenia produktów na każdym etapie: powstawania receptury, wdrożenia, konfekcji, sprzedaży i marketingu, a także przekazują wiedzę z zakresu kosmetologii współpracującym partnerom.

https://www.clarena.pl/pl ]

Kosmetyki Roku - Clarena

Kosmetyki Roku - Probio Balance CreamProbiotyczny krem Probio Balance Cream na dzień i na noc do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Sok z aloesu i witamina E łagodzą podrażnioną skórę, wspomagając jej regenerację.

Kosmetyki Roku - Snake Fluid FoundationSnake Fluid Foundation -Ujędrniający podkład z jadem węża. Innowacyjna formuła 3 w 1 tuszuje niedoskonałości, jednocześnie liftując i odmładzając skórę. Zawiera syntetyczny neuropeptyd Syn®-Ake naśladujący działanie jadu węża, który rozluźniania i hamuje skurcze mięśni.


https://www.clarena.pl/pl ]

Urządzenie Roku - Clarena

Urządzenie Roku - ThermofraxUrządzenie do wykonywania zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, łączącego działanie fali radiowej i mikronakłuwanie mezoterapią frakcyjną. Przynosi to lepsze efekty niż stosowanie obu metod osobno.
Zabiegi z użyciem Thermofrax RF są dedykowane przede wszystkim dla osób ze skórą dojrzałą oraz problemem rozstępów i cellulitu.
Rubica Thermofrax ]

Innowacje SPA Roku - Eternity SPA

Kosmetyczny Sklep Roku - Eternity SPA

Innowacyjny Preparat Roku - GEN FACTOR NO3

Innowacyjny Preparat Roku - GEN FACTOR NO3 - Wojciech KarwowskiGen Factor No 03 to innowacyjny preparat skali światowej w dziedzinie kosmetologii komórkowej! To pierwszy preparat w serii GEN FAKTOR, na którą składać się będą produkty naskórne do inżynierii tkankowej oraz inteligentne biomateriały opatrunkowe.

Innowacyjny Preparat Roku - GEN FACTOR NO3 GF03 został zaprojektowany pod kątem skóry trudnej i z problemami. Także podrażnionej, przemęczonej, osłabionej lub z zachwianą równowagą komórkową.

Najlepsze Oferty Urządzeń Roku - Pure Equipment

Przyjazny Sprzedawca Roku - Pure Equipment

Przyjazne Ceny Urządzeń - Pure Equipment

Serwis Urządzeń Medycznych i Kosmetycznych - Eternity SPA

O plebiscycie

ZŁOTA KORONA to doroczny plebiscyt, w którym oceniamy i wyróżniamy firmy wnoszące istotny wkład w wysoki poziom oferowanych przez nie produktów i usług. W plebiscycie mogą wziąć udział producenci, dystrybutorzy, hurtownie, gabinety, salony oraz szkoleniowcy.
Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny 512722530 i mailowy: pkik@pkik24.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Redakcja Portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka
www.pkik24.pl