czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Kriolipoliza LS PRO® - wygraj z komórkami tłuszczowymi

kriopoliza ls proKriolipoliza LS- PRO® to zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które bazuje na odkryciach amerykańskich lekarzy specjalistów oraz unikalnej metodzie VacuElectro.

Ultra-skuteczna kombinacja energii statycznej - kriolipolizy i dynamicznej emitowanej przez ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® w postaci elektrostymulacji TENS oraz lipodermologii gwarantuje rewelacyjne efekty  w niszczeniu oraz usuwaniu komórek tłuszczowych.   


Aparat umożliwia:

  • selektywne niszczenie komórek tłuszczowych,
  • redukcję cellulitu i drenaż
  • skuteczne modelowanie sylwetki

Kriolipoliza LS PRO® - POTRÓJNA SIŁA ZABIEGU

Kriolipoliza, lipodermologia oraz prądy Tens atakują komórki tłuszczowe z potrójną siłą zapewniając zabiegom bardzo wysoką skuteczność oraz efektywną redukcję złogów tłuszczowych.

Aparat wyposażony jest w dwie zaawansowane głowice o zróżnicowanej wielkości, które umożliwiają wykonywanie zabiegu na większych i mniejszych powierzchniach ciała.

Urządzenie posiada nowoczesny ekran, na którym można wyświetlać zdjęcia i filmy w formacie MP4 oraz odtwarzać pliki dźwiękowe MP3.

 

Na czym polega kriolipoliza ?

Kriolipoliza niszczy komórki tłuszczowe nie naruszając otaczających tkanek. W tym celu metoda wykorzystuje ujemną temperaturę oraz fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno, a otaczające je tkanki są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury.  

Po przyłożeniu głowicy konkretne miejsce na powierzchni ciała zostaje schłodzone po czym następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać już kilka dni po wykonaniu zabiegu.

Następnie obumarłe komórki tłuszczowe są eliminowane przy udziale makrofagów i wydalane poprzez układ limfatyczny. Proces jest długotrwały, dlatego kriolipolizę wykonuje się raz na trzy miesiące. Po kriolipolizie należy wykonać drenaże, które dodatkowo stymulują proces wydalania.


Żelazko antycellulitowe® - SYNERGIA 3 ENERGII

Opcjonalnie dostępny jest aparat wyposażony w głowicę VacuElectro – Żelazko Antycellulitowe®, dzięki czemu urządzeniem można wykonywać inne zaawansowane zabiegi.

Głowica emituje jednocześnie aż trzy energie (lipodermologię, elektrostymulację TENS i chromoterapię LED), dzięki czemu optymalizuje skuteczność zabiegów. Żelazko® rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu, pobudza pracę układu limfatycznego i modeluje ciało.


KRIOLIPOLIZA LS PRO – GWARANTOWANE EFEKTY!


Więcej informacji:

Abacosun

tel 58 664 64 51

www.abacosun.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)