niedziela, 23 czerwca 2024
Miło Cię widzieć!

Szkolenia

Poniżej prezentujemy informacje o aktualnych szkoleniach.


 

Nasz team jest jedynym na świecie team’em przygotowującym do mistrzostw stylizacji paznokci. Powstał z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Emanuje od nas siła
i determinacja w dążeniu do celu! Potrafimy zarażać pasją…

Instruktorzy to praktykujący styliści, edukatorzy z wieloletnim doświadczeniem, autorytety o krajowej i międzynarodowej renomie. Skupiamy wokół siebie pasjonatów niezależnie od marki na której pracują. Regularnie szkolimy się pod okiem dyrektora Nailpro Europe – Viktorii Klopotovej, stale pogłębiając swoją wiedzę i rozwijając swój warsztat. Tworzymy rodzinę Nailpro Global Nail Competitions na rynku europejskim i pod naszym czujnym okiem przygotowujemy do najbardziej prestiżowych mistrzostw na świecie.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dla kosmetologów oraz lekarzy we własnych Klinikach – Wrocław, Katowice, Kraków – oraz innych miastach Polski. Wyróżniamy się profesjonalizm, doświadczona kadra szkoleniowców – lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów. Prowadzimy szkolenia organizowane w małych grupach oraz szkolenia indywidualne, na których największy nacisk kładziemy na dobre przygotowanie teoretyczne oraz rozbudowane praktyczne zajęcia.