sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Lakshmi Garshan Slim – krem termoaktywny do ciała

Garshan Slim kształtuje sylwetkę i znacznie zmniejsza zlokalizowaną otyłość.Krem o estetycznych i kosmetycznych właściwościach liposculpture, które zmniejszają nadmierną objętość dzięki wysokiemu stężeniu całkowicie naturalnych składników aktywnych; składniki działają synergicznie, oferując niezwykłe właściwości wyszczuplające i miejscową redukcję złogów tłuszczu.  Nowa lekka konsystencja pozostawia skórę miękką, gwarantuje efekt wyszczuplenia oraz 24-godzinne działanie tonizujące i ujędrniające.„Spalające tłuszcz” składniki Phyto BioActive, takie jak Slendyl®, kofeina i wodorosty Gelidium Cartilagineum, o prawdziwie zmniejszającym i kształtującym działaniu, są potężnym sojusznikiem w walce z tworzeniem się nowej tkanki tłuszczowej.

lakshmi garshan slim krem termoaktywny do ciala2

GŁÓWNE SKŁADNIKI

Wielowarstwowa emulsja zawierająca masło shea, olej sezamowy, olej arganowy i olej ze słodkich migdałów, ma nie tylko przyjemną konsystencję, ale także powoli uwalnia składniki aktywne przez wiele godzin i działa nawilżająco. Jest przyjemnie lekki dla skóry, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Wewnętrzna kompozycja tworzy silnie zmiękczającą, kojącą i odżywczą emulsję, która stymuluje regenerację komórek i wykonuje ważne działanie ujędrniające i przeciw rozstępom.

  • Slendyl® (opatentowany składnik) łączy w sobie dwa ekstrakty z alg brunatnych przygotowane z Himanthalia elongata i Undaria pinnatifida przy użyciu określonej mineralnej wody źródlanej znanej z bogactwa niektórych minerałów (w szczególności sodu, wapnia i magnezu) oraz z terapeutycznych korzyści w zapobieganiu otyłości. Slendyl modeluje sylwetkę i zapobiega utracie jędrności. Działa na wiele szlaków: eliminuje złogi tłuszczu, blokuje różnicowanie adipocytów, zmniejsza lipogenezę, stymuluje lipolizę, naturalnie ujędrnia skórę i stymuluje syntezę kolagenu, wzmacniając elastyczność skóry.

  • Spalające tłuszcz składniki Phyto BioActive, Slendyl® i kofeina działają bezpośrednio na trójglicerydy w adipocytach, rozkładając je na wolne kwasy tłuszczowe i pomagając w fizjologicznym drenażu leczonych obszarów.

  • Olejek cynamonowy sprzyja eliminacji toksyn i poprawia krążenie obwodowe.

  • Wyciąg z alg Alga Gelidium Cartilagineum  stymuluje działanie osmotyczne, które przyspiesza eliminację toksyn poprzez usuwanie produktów przemiany materii.

  • Nikotynat mentylu  (nowa rewolucyjna naturalna substancja kosmetyczna pochodząca z mentolu i witaminy B3) jest silnym aktywatorem mikrokrążenia skóry. Rezultatem jest skuteczna aktywacja mikrokrążenia oraz przyjemne i trwałe uczucie gorąca i zimna, szczególnie odpowiednie do zabiegów na cellulit.

ZALECANE DLA

każdego rodzaju skóry, w szczególności dla osób z nadwagą i otyłością, walczących z cellulitem.

Strona produktu: Lakshmi Garshan Slim - krem termoaktywny do ciała - Sklep (annanocon.pl)

Oceń ten artykuł
(3 głosów)