sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!
Image

Dr. Brumer

ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej)
01-366 Warszawa

Pt -Pon 10-20 | Sob 10-14
tel. +48 22 353 84 98 | tel. +48 22 394 65 94 | tel. kom. 609 657 787
info@drbrumer.pl
http://www.drbrumer.pl/

DrBrumer.pl - medycyna estetyczna, leczenie blizn oraz usuwanie znamion

Kim jestem i czym się zajmuję? Kim są moi współpracownicy? Poniżej słów kilka…

 

dr brumero mnie

Po pierwsze jestem lekarzem medycyny estetycznej, który kocha swój zawód. Po drugie kobietą, która doskonale rozumie inne kobiety. Podchodzę indywidualnie do pacjentów, bardzo sobie cenię ich zdanie. Ktoś kiedyś określił mnie jako „osobę akceptującą”, bo nigdy nie oceniam ludzi. Podczas rozmowy, staram się zrozumieć potrzeby danego człowieka i przekazać mu swoją pozytywną energię.

Wiadomo, że czas, warunki środowiska i zmiany hormonalne zmieniają nasze ciała. Nadchodzi dzień, kiedy patrzymy w lustro i nie poznajemy swojego odbicia. Popadamy w kompleksy, zamykamy się w sobie, niekiedy nawet izolujemy od otoczenia…. Jako lekarz medycyny estetycznej wiem jednak, że nie musimy biernie godzić się z upływem czasu.

Istnieje obecnie szereg metod przywracający skórze piękny i młody wygląd. Spośród nich najbardziej cenię sobie zabiegi preparatami autologicznymi. Stworzona przeze mnie klinika specjalizuje się w zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych, które wykorzystują ogromne zdolności regeneracyjne naszych własnych komórek. Przynoszą nie tylko spektakularne efekty przy odmładzaniu, leczeniu nadmiernego wypadania włosów i zwyrodnienia stawów, ale również… przywracają uśmiech na twarzach naszych pacjentów. A to jest dla mnie najważniejsze.

 

o miejscu, w którym pracuję

Nazwę kliniki „Dr Urszula Brumer Medycyna Urody” wymyśliłam ponad 9 lat temu w moim ukochanym domu na Mazurach. Medycyna urody to dla mnie coś znacznie więcej niż medycyna estetyczna. Uroda jest bowiem nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale i wnętrzem człowieka. Inspiracją do stworzenia kliniki były moje kobiece emocje związane z upływem czasu i tego, co on robi z ludzkim ciałem. Skóra to największy narząd naszego organizmu, a zdrowa i piękna cera jest oznaką zdrowia i dobrego samopoczucia.

Moja Klinika przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn. Znajduje się troszkę na uboczu, ale niezbyt daleko od centrum. Jest kameralnie, z bezpłatnym i bezproblemowym miejscem do parkowania. Pacjenci, którzy tu trafiają, zawsze wychodzą zadowoleni.

 

o moich współpracownikach

Lek. med. Zbigniew Plewa – specjalista chirurg onkolog,  lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w: wolumetrii, plastyce powiek, plastyce powłok brzucha, operacjach okolic intymnych (labioplastyce, powiększaniu penisa). Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentami, którym jest bardzo oddany. Nie bagatelizuje ich obaw, za to spokojnie i dokładnie odpowiada na wszelkie wątpliwości dotyczące planowanych zabiegów. Pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z pacjentami i ich najbliższymi. W wolnych chwilach uprawia sporty. Jeździ na nartach, gra w tenisa, jeździ na rowerze, łowi ryby w Norwegii. Tak jak my wszyscy w klinice, kocha psy.


Lek.med. Pawel Siennicki –
lekarz medycyny estetycznej. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Bardzo sprawny manualnie. Zaangażowany w zabiegi odmładzające oraz terapie regeneracyjne preparatami autologicznymi. Jest mężczyzną starej daty – dżentelmenem. Delikatny i z dużą kulturą w obejściu.


Lek. med. Zbigniew Surowiec
– specjalista chirurgii dziecięcej. Ukierunkowany na wady rozwojowe twarzoczaszki, takie jak: rozszczepy warg, rozszczepy podniebienia, odstające uszy, usuwanie znamion. Ale doskonały również w innych zabiegach chirurgicznych pomagających małym pacjentom. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo zapracowany i bardzo dobry w tym, co robi. Uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Pełen niespotykanej dziś kultury osobistej. Jest całkowicie oddany swoim małym pacjentom. Matki go uwielbiają, bo najskuteczniej leczy wady wrodzone ich dzieci.


Lek. med. Magdalena Barnaś
– specjalista dermatologii. Skutecznie rozprawi się z każdym trądzikiem. Jak określić doktor Barnaś? Jest bardzo miła, dziewczęca i taktowna. A jednocześnie jak nikt inny potrafi egzekwować od pacjentów stosowanie się do zaleceń. Nigdy nie zdarza się jej spóźnić i jest wyjątkowo zorganizowana. Dom, dzieci, praca – udaje jej się wszystko sprawnie łączyć. Słynie z doskonałego gustu i zamiłowania do pięknej biżuterii.


Dr Jolanta Przybylska
- absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny estetycznej z dużym doświadczeniem zabiegowym. Zabiegi wykonuje z sposób bardzo delikatny i precyzyjny. Zwolenniczka naturalnych metod odmładzania z doświadczaniem w zabiegach autologicznych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych. Prywatnie jest zagorzałym narciarzem i prowadzi z mężem i córką wydawnictwo o profilu sportowym


Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska
– chirurg estetyczny. Specjalista w zabiegach usuwania i przeszczepiania tkanki tłuszczowej, w tym z komórkami macierzystymi. Jest również doskonałym specjalistą w wolumetrii nićmi estetycznymi. Posiada doskonałą wyobraźnię i wyczucie estetyki. Spod jej rąk wychodzą małe dzieła sztuki.


Dr Mateusz Przybycień
– lekarz ortopedii o wyjątkowym podejściu do pracy i pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i dokłada wszelkich starań by pomóc pacjentowi bez konieczności zabiegów chirurgicznych. Specjalizuje się w leczeniu stawów własnymi komórkami macierzystymi pacjenta.. Ma zacięcie poznawcze  i szczególny dar korzystania z wiedzy.

 

http://www.drbrumer.pl/
https://medycynamlodosci.com/medycyna-mlodosci-blog/

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Oceń ten artykuł
(17 głosów)