ODWOŁANY

Prelegenci

instytut 4

Lek. Natalia Mirchuk Zabiegowiec i szkoleniowiec Medycyny Estetycznej z wieloletnią praktyką. Specjalizuje się w zabiegach medycyny regeneracyjnej z pomocą wykorzystania stymulatorów tkankowych, miedzy innymi materiałami autologicznymi takimi jak: PRP, iPRF, SCF, PlasmaFiller; mezoterapii igłowej, toksyny botulinowej i nici PDO.

ROBERT SKIBIŃSKI 1

Lek. med. Robert Skibiński dyplom i tytuł lekarza otrzymał na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2005r. Swoje doświadczenie zdobył w Polsce i za granicą, między innymi w Austriackich placówkach medycznych (AKH Wien oraz w prywatnych szpitalach zajmujących się chirurgią plastyczną).Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej, takie jak: usuwanie znamion, plastyka powłok brzusznych, usuwanie blizn, usuwanie zmian skórnych, korekta blizn potrądzikowych, lifting wolumetryczny, lifting "wampirzy" - osocze bogatopłytkowe PRP i IPRF, redukcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnienie bruzd oraz ubytków tkankowych kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, nici PDO, niechirurgiczna korekta nosa oraz płatków uszu i skóry dłoni.

MW Magnifico Magda Daszkiewicz 6147

Magdalena Daszkiewicz - Zabiegowiec i szkoleniowiec Medycyny Estetycznej z jedenastoletnią praktyką. Autorka prac naukowych w przedmiotowym temacie. maneger sieci klinik medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii i medycyny regeneracyjnej i korekcyjnej m.in mezoterapia igłowa, stymulatory autologiczne i syntetyczne, PasmaFiller redukcja zmarszczek, wypełnianie bruzd, niechirurgiczna korekcja powiek.