czwartek, 02 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!

720x480_uroda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

firmowy_035_w87 wystawców z prezentacją ponad 150 marek uczestniczyło w IV Targach Uroda i Estetyka, które odbyły się w Łodzi w terminie 20-21 października 2012 r. 


Na targach zaprezentowane zostały m.in. kosmetyki profesjonalne i detaliczne do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowe, kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów i paznokci, kosmetyki do pielęgnacji stóp, biokosmetyki, sprzęt i akcesoria do salonów i gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA. Pokazali je producenci i dystrybutorzy najlepszych marek z całej Polski, a także z zagranicy. Na targach swoją ofertę zaprezentowały także salony i gabinety kosmetycznei medycyny estetycznej oraz szkoły i ośrodki szkoleniowe. Po raz pierwszy w Łodzi gościliśmy tak uznane marki jak m.in.  ORLY, Postquam, Guna i Helan Polska.

 


 

Tegoroczna impreza odnotowała 25 proc. wzrost liczby odwiedzających targi.

 

W dniach 20 - 21 października 2012 r. Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do Łodzi na czwartą edycję targów kosmetycznych URODA i ESTETYKA. W tym roku odbędą się one w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 2. Targi skierowane są do dwóch grup odbiorców – profesjonalistów i klientów indywidualnych. Swoja ofertę zaprezentuje w Łodzi 80 wystawców – producentów i dystrybutorów prezentujących różne branże związane z kosmetyką, kosmetologią i spa.

 

IV Targom URODA I ESTETKA, które odbędą się w nowym Centrum Konferencyjno Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich (Łódź, al. Politechniki 2) w terminie 20-21 października 2012 r. towarzyszyć będzie dwudniowa Konferencja Kosmetologiczna. Jej organizatorem jest Społeczna Akademia Nauk. Sesje tegorocznej konferencji koncentrować się będą wokół dwóch przewodnich zagadnień: „Rośliny pielęgnujące naszą urodę” oraz „ Wpływ suplementów diety na korektę defektów sylwetki.”

 

Wybrane propozycje tematów prezentowanych podczas konferencji:

 • Komunikacja z pacjentem kosmetologicznym - Anna Zalewska- Janowska
 • Ocena wyników po wykonaniu makijażu permanentnego - Bogusław Antoszewski, Anna Kasielska, Aneta Czarnacka, Ewa Woźniak
 • Modelowanie sylwetki ciała z zastosowaniem endermologii - Marta Fijałkowska, Olga Całka, Bogusław Antoszewski
 • Wpływ pigmentacji i fototypu skóry na występowanie rozstępów niezwiązanych z ciążą - Anna Kasielska, Katarzyna Ratajczyk, Bogusław Antoszewski
 • Roślinne kultury in vitro jako bogate biotechnologicznie źródło arbutyny - prof. dr hab. Halina Ekiert, dr Bożena  Muszyńska
 • Zastosowanie Morinda citrifolia L. w kosmetologii i dietetyce - dr Marzena Glinka
 • Barwniki pochodzenia naturalnego w kosmetyce - prof.dr hab. Ryszard Glinka
 • Możliwości zastosowania Tamarindus indica L. w kosmetologii - dr Marzena Glinka
 • Możliwości korygowania zmian skórnych przy użyciu laseroterapii - Rotsztejn H., Kubiak M.
 • Naturalne i syntetyczne substancje konserwujące. Wymóg czy konieczność? - dr Paulina Mucha
 • Zastosowanie fotopneumatycznej technologii, jako metody wspomagającej leczenie trądziku - M. Rogóż

 

Komitet Naukowy konferencji tworzą: prof. dr hab. Ryszard Glinka, prof. dr hab. Roman Patora, prof. dr hab. Halina Zaporowska, prof. dr hab. Elżbieta Budzisz, prof. dr hab. Helena Rotsztajn, prof. dr hab. Anna Zalewska-Janowska, dr hab. prof. Bogusław Antoszewski, dr Marzena Glinka, mgr Zenon Ziaja i mgr Mieczysław Wośko. Jak co roku wszystkie wykłady opublikowane zostaną w „Polish Journal of Cosmetology” , a autorzy za każdą prace otrzymają 6 punktów KBN


Goście konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, będą mogli także zapoznać się z ofertą IV Targów Uroda i Estetyka, w których udział zgłosiło szereg polskich i zagranicznych firm kosmetycznych prezentujących różne branże związane z kosmetologią, m.in. dystrybuujące sprzęt i urządzenia kosmetyczne oraz związane z kosmetologią leczniczą i medycyną estetyczną.
Targom towarzyszyć także będą Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej Róży”, Konkurs o Złoty Medal Targów oraz liczne prezentacje i pokazy.

 

Szczegółowe informacje o targach i konferencji www.urodaestetyka.pl