czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!

Dlaczego warto reklamować się w PKiK

By 13 kwietnia 2011 11029

Skuteczne oddziaływanie na klienta wymaga otwarcia wielu drzwi w jego świadomości. W dobie stron internetowych zasypujących odbiorców dziesiątkami niechcianych przekazów reklamowych, tyko kompleksowe działania mają szansę odnieść pożądany efekt. Właśnie taki efekt gwarantuje Państwu reklama w portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka.


Dlaczego jesteśmy najbardziej skuteczni?


Każdemu klientowi oferujemy kompleksowe usługi zapewniające dotarcie do kilkuset tysięcy odbiorców miesięcznie. Nasza praca polega sprawdzaniu potrzeb zarówno firm, z którymi współpracujemy, jak i czytelników naszego portalu oraz takim tworzeniu oferty reklamowej, aby przynosiła ona maksymalne rezultaty.


Wiele lat badań nad polskim rynkiem kosmetycznym zaowocowało stworzeniem unikalnej usługi, gwarantującej blisko 100-procentową skuteczność. Wykorzystujemy pełną gamę możliwości, jakie oferuje marketing internetowy. Pozwala nam to każdego miesiąca uzyskiwać coraz wyższe statystyki odwiedzin i coraz szersze grono wiernych unikalnych użytkowników odwiedzających nasz portal każdego dnia.


Stanowimy idealną alternatywę dla tradycyjnych, coraz mniej efektywnych form reklamy. Nasi czytelnicy nie muszą wydawać pieniędzy na drogie i nie zawsze dostępne czasopisma branżowe. Nie muszą również podróżować po całym kraju w poszukiwaniu atrakcyjnych produktów prezentowanych na targach kosmetycznych. Oferujemy wygodne i skuteczne narzędzie komunikacji z osobami zainteresowanymi nowościami branży kosmetycznej.


Wszystkim firmom zainteresowanym kampanią reklamową na łamach Polskiej Kosmetologii i Kosmetyki możemy zaoferować całą gamę instrumentów ułatwiających kontakt z potencjalnymi klientami Państwa produktów i usług.


W swojej ofercie posiadamy pakiety zawierające tradycyjne banery reklamowe, ale również inne nowoczesne narzędzia prezentacji. Obecnie możemy pochwalić się ponad 20-stoma tysiącami zalogowanych użytkowników, do których każdego miesiąca rozsyłamy oferty naszych partnerów. Informacje o firmach, które z nami współpracują publikujemy również w zakładkach: „Warto poznać”, „Warto wiedzieć”, „Poznaj sprzęt”, „Nasi partnerzy”, „Baza firm” oraz w innych działach tematycznych. Dzięki strategicznemu rozmieszczaniu treści w wielu obszarach strony startowej możemy zagwarantować, że każda osoba, która odwiedza naszą stronę zapozna się z Państwa przekazem.


To nie wszystko. Tworzymy również szerokie kampanie reklamowe obejmujące bardzo obecnie popularne portale społecznościowe. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi czytelnikami, każdego dnia dostarczając im unikalnych wiadomości z dziedziny kosmetyki i kosmetologii. Nasze zaangażowanie sprawia, że zyskujemy coraz szersze grono stałych odbiorców i jesteśmy w czołówce najchętniej odwiedzanych portali branżowych.


Najbardziej doświadczeni specjaliści z dziedziny marketingu uważają, że to właśnie internet jest przyszłością całej branży reklamowej. W czasach, kiedy każdego miesiąca notuje się spadki sprzedaży prasy papierowej, warto poszukać nowoczesnych narzędzi komunikacji z przyszłymi klientami. Wasi potencjalni klienci już u nas są!

 


Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 13 kwietnia 2011 12:18