czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

cud kosmetyceIntuicyjne odmładzanie. Czy możliwe jest w dzisiejszych czasach uzyskanie trwałego efektu odmładzającego w najprostszy, a do tego naturalny sposób?

 

Z pełnym przekonaniem mówię tak, gdyż wielokrotnie już doświadczałam tego cudu z moimi klientkami. Jak to się dzieje, że „zwykły” masaż może dać efekt odmłodzenia nawet o 10 lat? Odpowiedź jest w sercu i w dłoniach osoby masującej. Kiedy 13 lat temu jedna z moich klientek zaprowadziła mnie do swojej 70-letniej niewidomej już kosmetyczki, po jej masażu zobaczyłam już wtedy, że naturalne odmłodzenie przez masaż jest możliwe.

 

Od tej pory stało się moim celem, abym i ja nauczyła się takiego masażu. Szukałam różnych kursów, ale w końcu na żaden nie poszłam. Rozpoczęłam za to 10 lat temu pracę nad własnym wnętrzem. To były różnego rodzaju kursy rozwoju duchowego i osobistego, wybaczania i samorozpoznania dotyczące własnej osoby.

 

W konsekwencji zaczęłam przed masażami rozmawiać z klientkami o ich życiu, doświadczeniach i tym co się dzieje w ich wnętrzu. Po pół godzinie wyłączałyśmy telefony, klientka miała myśleć tylko o miłych i pięknych rzeczach, a ja zamykałam oczy i zaczynałam. Ręce same przesuwały się po twarzy, czasami u jakiejś klientki decydowałam się wykonać jakiś zupełnie nowy ruch. W trakcie masażu w sercu miałam miłość i modliłam się w intencji tej klientki. Masaż trwał od 30 do 50 minut, gdyż kierowałam się w tym przypadku wewnętrznym odczuciem. Nazwałam to „intuicyjnym odmładzaniem”. Gdy klientki wstawały po maseczce, pytały mnie co to był za ruch, którego nie znały. Część mówiła że czuła miłość, a wiele nazwało ten stan „duchową podróżą do nieba i z powrotem”. Biegały też od lustra do lustra powtarzając często: „to niemożliwe żeby po masażu tak wyglądać...  na 10 lat młodszą”. Większość z nich zapisywała się na serię dziesięciu masaży. Najbardziej spektakularny przypadek wydarzył mi się 10 lat temu gdy 60-letnia klientka po  serii intensywnych 10 masaży uzyskała efekt liftingu i wygląd 50-latki na pół roku. I tak doświadczam tego od wielu lat, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza i emanuje na zewnątrz.

 

I to jest CUD w kosmetyce.

a mikos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Mikos
Dyplomowana kosmetyczka
z 25-letnim doświadczeniem.
Ekspert z dziedziny kosmetyki
zgodnej z rytmem księżyca.
Pasjonatka holistycznej pielęgnacji.
Trener rozwoju osobistego.

 

Źródło: NAJWSPANIALSZE, nr 1/2015 http://najwspanialsze.pl/

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)