piątek, 14 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Lifting bez skalpela w przerwie na lunch

iq lift1Wszyscy mamy apetyt na młody wygląd, który zapewnia nam lepsze samopoczucie i jest źródłem tak lubianych przez nas komplementów. Na szczęście współczesna kosmetologia oferuje coraz skuteczniejsze metody, aby przedłużyć i cofnąć efekty upływającego czasu.

Dowiedz się jak skutecznie odmłodzić skórę.

 

Spłycanie zmarszczek – naturalnie!

Wygospodaruj pół godziny lub godzinę tygodniowo i skorzystaj z ultra nowoczesnej metody IQ LIFT® THERMAL. Zabiegi skuteczniepobudzają naturalne mechanizmy naprawcze skóry, poprawiają jej stan i spłycają zmarszczki. Efekty zobaczysz już tego samego dnia.

iq lift2Warto podkreślić, że metoda działa nie tylko na skórę, ale także na mięśnie, które stanowią dla niej rusztowanie.   Wzmocnione mięśnie i większa masa mięśniowa polepszają napięcie skóry i ją wygładzają.  

IQ LIFT ®THERMAL wykorzystuje potencjał i zdolności naszego organizmu do samoregeneracji.

Wykonując zabiegi, wymuszamy na skórze i mięśniach w sposób naturalny uaktywnienie tych procesów.

 

Potrójna siła liftingująca

Metoda IQ LIFT® THERMAL z ŻELAZKIEM PRZECIWZMARSZCZKOWYM polega na synergicznym

działaniu fal radiowych, stymulacji Tens i lipodermologii.


W pierwszej fazie zabiegu poddajemy skórę stymulacji Tens i lipodermologii. Masaż specjalistyczną sondą stymuluje zakończenia nerwowe i pobudza mięśnie do pracy, a tym samym je regeneruje.


Lipodermologia aktywuje pracę układu limfatycznego i cyrkulację krwi wpływając na poprawę metabolizmu komórkowego, zwiększając ukrwienie i dotlenienie komórek skóry.

Optymalizuje także przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry.


W drugim etapie odczujesz odprężające ciepło dzięki energii fal radiowych. Wpływają one na wytwarzanie ciepła wewnątrz tkanek w wyniku czego dochodzi do zwiększenia ilości kolagenu, polepszenia gęstości skóry i wypełnienia zmarszczek. Ultra nowoczesna metoda polega na przyłożeniu wielopunktowej sondy do skóry, która daje efekt „sieci” i sprawia, że energia jest rozprowadzana równomiernie zapewniając widoczne efekty.

 

PRASUJEMY® ZMARSZCZKI JESZCZE SKUTECZNIEJ!

Zabiegi IQ LIFT ®THERMAL aktywują więc procesy regeneracyjne, które w efekcie dają szybkie i długotrwałe efekty liftingujące i wygładzające zmarszczki.   Bezoperacyjny soft lifting polepsza owal twarzy, napięcie i koloryt skóry.


Dowiesz się więcej na:

www.abacosun.pl


Weź udział w konkursie i wygraj kosmetyki Viviean oraz luksusową torebkę Mia Mia.

https://pl-pl.facebook.com/abacosun

Oceń ten artykuł
(3 głosów)