czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Mikroabrazja elektryczna i fale radiowe

Bio Electro Peeling jest rewolucyjnym urządzeniem, w którym zastosowano po raz pierwszy fale radiowe nie tylko do zabiegów odmładzających i regeneracyjnych, lecz także do eksfoliacji. Innowacyjność metody potwierdzają liczne nagrody przyznane za odkrywczą technologię i w kategorii urządzenia medyczne.

 

elek mikroabrazjaMetoda ta została dokładnie przebadana pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Przeprowadzono także analizy cytologiczne dowodzące, iż zabiegi nie wywołują mikrouszkodzeń skóry, są one bezpiecznie i nieinwazyjne. Rewitalizacja i efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

BioElectroPeeling został także przetestowany w Centrum medycyny niekonwencjonalnej i antiaging w Paryżu, gdzie jest wykorzystywany w zabiegach na twarz i ciało.

Repolaryzacja membran komórkowych w zabiegach estetycznych:

Jak mówi Dr Charels Seneca: na poziomie terapeutycznym analizowaliśmy skuteczność metody w różnorodnych patologiach, natomiast na poziomie estetycznym restrukturyzację skóry i działanie antycellulitowe. Jedno z głównych badań było poświęcone repolaryzacji komórkowej, gdyż zastosowane prądy w urządzeniu oraz system ich aplikacji są bardzo pomocne w takowej stymulacji.

Membrana komórkowa, elektrycznie spolaryzowana, zachowuje się jak bariera elektrostatyczna. Jej struktura lipoproteinowa wywołuje niestabilność i przerwanie ciągłości dynamiki energetycznej.


BioElectroPeeling wywołuje szereg reakcji fizyko-chemicznych. Między innymi przyczynia się do repolaryzacji membrany komórkowej ułatwiając ruch jonów, aktywuje metabolizm tkanek, polepszając ich naturalny system obronny na obszarze gdzie jest wykonywany zabieg. Wpływa regeneracyjnie, działa antyseptycznie i hamuje rozwój mikroorganizmów.
Szerokie spektrum oddziaływań sprawia, że urządzenie daje doskonałe rezultaty w różnorodnych zabiegach estetycznych.

 

Zdrowe, zregenerowane komórki skóry.

Mikroabrazja elektryczna, która trwa jedynie kilka minut jest niespotykanym dotąd rodzajem nieinwazyjnego i niemechanicznego peelingu. W sposób przyjemny i komfortowy dla klienta usuwa martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry.
Zastosowanie fal radiowych (w systemie mono lub bipolarnym) bezpośrednio po peelingu potęguję działanie regeneracyjne i rewitalizujące. Metoda ta znajduje szerokie zastosowanie dzięki skuteczności, bezpieczeństwie i doskonałym rezultatom między innymi w przypadkach:

  • zabiegów ekspresowych: już tylko jedna sesja rozświetla i poprawia wygląd skóry
  • cer wrażliwych i nadwrażliwych: naturalny i delikatny peeling falami radiowymi
  • zmarszczek, utraty jędrności, plam pigmentacyjnych
  • rewitalizacji cer zniszczonych
  • trądziku, wyprysków – nieinwazyjny peeling o działajak bariera przed możliwymi patogenami zewnętrznymi oraz regeneruje

Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Efekty są więc widoczne bezpośrednio po zabiegach, a ich intensyfikacja następuje po pewnym czasie.

 

Więcej o innowacyjnej technologii BioElectroPeelingu:

Abacosun tel: 58 664 64 51

www.abacosun.pl

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)