czwartek, 20 lutego 2020
Miło Cię widzieć!

Nanotechnologia w mezoterapii igłowej, wykorzystanie nano srebra i nano złota

nanomNANO MEDIC TO NOWY WYMIAR PIELĘGNACJI SKÓRY. Linia produktów opartych na nanotechnologii, pozwalająca cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem na dłużej.

Nanotechnologia  zrewolucjonizowała obliczę współczesnej chemii, fizyki oraz medycyny estetycznej. Jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną stwarzającą nieograniczone możliwości w wielu aspektach nauki. Spełnia oczekiwania kosmetologów  pozostających  dotychczas w sferze marzeń – pragnienia o przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek do głębszych warstw skóry –  dokładnie tam, gdzie mogła naprawdę skutecznie zadziałać.

 

Skóra człowieka jest swoistą barierą ochronną przed środowiskiem zewnętrznym. Warstwa rogowa zapobiega utracie niezbędnej dla skóry wody, a z drugiej strony stanowi barierę dla mikroorganizmów, substancji chemicznych,a także kosmetyków, które chcemy wprowadzić w głębsze warstwy skóry. Z nowej struktury nanocząsteczek wynikają nowe właściwości fizyczne, umożliwiające innowacyjne, nieznane dotąd zastosowanie tak powstałych materiałów. Mikroskopijny format cząsteczek  pozwala na dotarcie do miejsc niedostępnych dla standardowych kosmetyków  i stopniowe uwalnianie składników aktywnych przy jednoczesnej ochronie przed działaniem czynników środowiskowych.

 

NANO MESO – pierwsza na świecie linia produktów opartych na nanotechnologii stworzonych specjalnie do mezoterapii igłowej.

 

Zastosowanie nano złota i nano srebra w mezoterapii igłowej - zabiegu cieszącym się dużą popularnością, a przede wszystkim skutecznością działania poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz możliwością wprowadzenia składników aktywnych w głąb skóry  znacznie zwiększa efektywność zabiegów. Zamknięcie składników aktywnych w  nanosomach oraz wykonanie mezoterapii igłowej pozwala na  przetransportowanie składników preparatu w konkretne miejsce, a następnie ich uwolnienie, tak, aby działały u źródła problemu.   
Nano Meso Silver - to rewolucja w walce z trądzikiem . Przygotowany w nanotechnologii koktajl przeznaczony do zabiegu mezoterapii igłowej zawierający nano srebro,charakteryzuje się silnym działaniem antybakteryjnym oraz przeciwzapalnym. Większość osób obserwuje znaczną poprawę w wyglądzie cery po niespełna dwóch tygodniach. Preparat Nano Meso Silver stymulujący syntezę kolagenu nie wysusza skóry, działa kojąco, silnie nawilża oraz dodatkowo spłyca zmarszczki. Jest doskonałym preparatem dla alergików, nie wywołuje pieczenia skóry i jest bezwonny. Doskonałym uzupełnieniem kuracji będzie zastosowanie całej serii kosmetyków z nano srebrem, które działają bakteriobójczo i grzybobójczo: Nano Silver Płyn Do Demakijażu,Nano Silver Maseczka  oraz Nano Silver Krem.

Snanom2

Nano Meso Nano Gold – jest przygotowanym w nanotechnologii preparatem do mezoterapii igłowej skóry. Innowacja w walce z oznakami starzenia  i przebarwieniami. Dzięki rozmiarom cząsteczek poniżej 1 nanometra zapewnia bardzo wysoką przyswajalność co wspomaga tworzenie kolagenu oraz wytwarzanie nowych komórek. Przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową, stymuluje przezskórny proces oczyszczania organizmu. Naprawia również uszkodzone DNA. Zabieg z nanocząsteczkami złota daje efekt zbliżony do zabiegu polegającego na wszczepieniu pod skórę cieniutkich niteczek złota, tzw. efekt złotych nici, które ujędrniają i liftingują zwiotczałą skórę. Przeciwdziała i zmniejsza już istnieje zmarszczki. Ze względu na bogate właściwości nawilżające może być stosowany również przez młode osoby mające problem z nadmiernie wysuszoną skórą, często spowodowaną długotrwałym korzystaniem z kąpieli słonecznych. Zmniejsza uporczywe objawy u osób z łuszczycą oraz bielactwem.  Efektywność serii zabiegowej podniesie stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych z linii Nano Gold: Nano Gold Płyn Do Demakijażu , Nano Gold Maseczka  oraz Nano Gold Krem.

 

Nano Złoto i Nano Srebro w mezoterapii igłowej, to przełom w efektywnej i bezpiecznej pielęgnacji i przeciwdziałaniu starzenia skóry.
JOANNA OGRODNIK

 

Dystrybutor:
Europejska Szkoła Kosmetyczna Broadway Beauty
Ul. Boh. Monte Cassino 2B
40-231 Katowice
Tel. 32 702 02 49

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.broadwaybeauty.pl
www.europejskaszkolakosmetyczna.pl

Oceń ten artykuł
(15 głosów)