czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Oron 60 – mistrzowski makijaż permanentny

oron60NPM wprowadziło na rynek nowy aparat do makijażu permanentnego i mikropigmetnacji.

ORON 60 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie efekty makijażu i symulacji włosów na głowie.

Niedościgłe efekty, nowe możliwości. Subtelna kreska, pełne wypełnienie, efekt kreski piórka, czy mocne linie – z Oron 60 wszystko jest możliwe, dzięki zaawansowanej technologii!

ORON 60 pozwala wykonać 5 zabiegów:

  • makijaż permanentny
  • makijaż paramedyczny
  • mikropigmentację włosów HFSoron60 1
  • cienie na powiekach
  • permanentny róż na policzkach

Doskonałe parametry

Zawrotne obroty na minutę, różnorodność kartridży pozwoli Ci uzyskać zaskakujące i wyjątkowe rezultaty. Częstotliwość nakłuć na sekundę wynosi 100-240, natomiast obroty na minutę 1000 RPM - 4000 RPM.

 

Aparat dostosowany do indywidualnych potrzeb

Specjalne głowice zostały zaprojektowane i przetestowane przez samego mistrza Moshe Alul.


Urządzenie jest dostarczane z jedną głowicą, natomiast posiada dwa wloty o różnych parametrach, co umożliwia stosowanie dodatkowej głowicy.


Dodatkowy wlot specjalny został opracowany dla osób, które posiadają „lekką” rękę oraz dla uzyskania delikatniejszych, miękkich kresek eyelinera, konturu ust czy brwi.


Charakteryzuje się on mniejszą mocą. Jeśli stosujesz prędkość od 100 do 160 moc tylko delikatnie wzrasta. Umożliwia to wykonanie miękkich i delikatnych ruchów i stworzenie wyjątkowych   linii. W ten sposób z łatwością kreujemy efekt kreski finezyjnej, nazywanej przez Moshe Alul – efektem piórka.


Natomiast ustawienie prędkości od 170 do 240 wywołuje zwiększenie mocy dla uzyskania mocniejszych linii oraz także do stosowania kartridża HFS i wykonania symulacji włosów na skórze głowy.


Innowacyjny design

Nowoczesna obudowa w srebrnym kolorze z materiałów wysokiej jakości, podświetlenie LED przyciągną oko konesera.

Oron 60 jest wyposażony w 3.5" ekran ciekłokrystaliczny. Menu jest dostępne w 7 językach i jest zaprojektowane, tak aby zapewnić łatwość użytkowania.

Wyśmienita technologia, szeroki wachlarz możliwości tworzenia wyjątkowych makijaży, łatwość użytkowania – Oron 60 po prostu najlepszy na świecie.

 

Więcej informacji, szkolenia:

Abacosun

Tel: 58 664 64 51

www.abacosun.pl

 

Oceń ten artykuł
(12 głosów)