wtorek, 15 października 2019
Miło Cię widzieć!

Cofnij wiek swojej skóry - KrioMezoLifting

30 grudnia 2013

1337368580559.jpgWraz z upływającym czasem w skórze jest coraz mniej włókien kolagenowych, następstwem czego jest utrata jędrności skóry i opadający owal twarzy.

By skutecznie zawalczyć z tym problemem stworzono unikalny zabieg łączący doskonały preparat aktywny i terapię zimnem, a także falami radiowymi. KrioMezoLifting jest to bezbolesna metoda rewitalizująca skórę i modelująca owal twarzy. Redukuje worki pod oczami, dotlenia skórę i intensywne ją nawilża.

 

Kluczowym preparatem wykorzystywanym podczas zabiegu jest pochodna witaminy C, która posiada doskonałą stabilność w obecności tlenu, ciepła i jonów metalu w porównaniu z konwencjonalną witaminą C. Stopniowo przekształca się w aktywną witaminę C dzięki glukozydazie alfa obecnej w skórze. Witamina C, która zostaje uwolniona z preparatu posiada normalną aktywność biologiczną.

 

Prekursor witaminy C zapobiega pigmentacji skóry poprzez blokowanie syntezy melaniny w melanocytach. Ma także zdolność redukowania ilości wcześniej nagromadzonej melaniny, powodując rozjaśnienie skóry. Dlatego jest to świetny zabieg do walki z przebarwieniami, szczególnie tymi posłonecznymi.

 

Glikozyd askorbylowy (pochodna wit. C) użyty w zabiegu KrioMezoLiftingu daje nieporównalnie lepsze rezultaty niż konwencjonalna witamina C.

 

Preparat z pochodną witaminy C zastosowany w zabiegu przyczynia się nie tylko do wyżej wspomnianej redukcji przebarwień ale również do syntezy kolagenu poprzez fibroblasty w ludzkiej skórze, przechwytuje wolne rodniki oraz tłumi powstawanie rumienia i zaczerwienień.

 

Zabieg KrioMezoLiftingu to połączenie trzech współczesnych technologii, które istnieją z osobna jako narzędzie poprawiające urodę i zdrowie. Lecz połączone dają spektakularne efekty.
Leczenie zimnem (krio) to praktyka stosowana do poprawiania stanu zdrowia od wielu setek lat. Lekarze są zgodni, że zimno uśmierza ból, przyśpiesza proces gojenia ran i ma zbawienne działanie na skórę. Dzięki niskim temperaturom nasze krążenie się poprawia, co powoduje, że skóra jest właściwie dotleniona i ukrwiona, po prostu wygląda lepiej. Terapia zimnem spowalnia procesy starzenia, poprawia koloryt i stan skóry.

 

Radiofrekwencja czyli  lifting bez skalpela. Podczas zabiegu upiększającego energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób komórki tkanki łącznej (fibroblasty) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

 

Mezoterapia to po prostu wprowadzenie odżywczego preparatu w skórę, co nadaje jej świeżego, młodszego wyglądu. Jest to innowacyjny zabieg, który pobudza procesy regeneracji, odmładza  skórę i wygładza zmarszczki.

 

Rezultatem zastosowania zabiegu KrioMezoLIftingu z glikozydem askorbylowym jest zdrowy koloryt skóry, silne  wygładzenie i zdecydowana poprawa owalu twarzy ( likwidacja „zwisów” spowodowanych czasem i grawitacją). KrioMezoLifting najzwyczajniej odmładza, zdejmując z twarzy niechciane odbicie przeżytych lat.

 

Red. Port.

Oceń ten artykuł
(10 głosów)