środa, 11 grudnia 2019
Miło Cię widzieć!

n renewalN-Renewal jest nową linią produktów do mezoterapii frakcyjnej opracowaną przez laboratorium N-Symbiosis Polska. Celem który przyświecał technologom była pomóc kobietom jak i mężczyznom, wyglądać młodziej i utrzymać swój dotychczasowy wygląd jak najdłużej. Preparaty nawilżają dojrzałą skórę, redukują zmarszczki powstrzymują objawy starzenia. Substancje aktywne i wspomagające w koktajlach N-Renewal są składnikami tkanek skóry. Z wiekiem zmniejszony metabolizm Naszego organizmu powoduje silne procesy starzenia. Z wiekiem naskórek staje się cieńszy , a w konsekwencji zmniejsza się bariera, która chroni skórę przed utratą wilgotności i przesuszaniem. Liczba komórek zmniejsza się o około 10 procent każdego roku, co uniemożliwia prawidłową regenerację skóry.

 

Efekty starzenia się skóry:

-zanik kolagenu w skórze, włókna elastylowe ulegają zniszczeniu, zmiany powodują zmarszczki i zwiotczenia skóry. Zmarszczki są również powodowane przez marszczenie brwi podczas snu uszkodzenia słoneczne, palenie papierosów, zanieczyszczenie środowiska i wiele innych czynników. Skóra starzeje się na całym ciele ale najbardziej widoczne są te miejsca które są wystawione na słońce przede wszystkim twarz, szyja, dekolt, wierzch dłoni .

 

Opierając się na wiedzy lekarzy dermatologów i wiedzy o procesach fizjologicznych starzenia się skóry N-Symbiosis Polska stworzyło linie N-Renewal, aby zapewnić skuteczny sposób na przywrócenie skórze właściwego poziomu nawilżenia i zmniejszenie oznak starzenia .

 

Zabiegi preparatami N-Renewal w zależności od problemu hamują procesy fizjologicznego starzenia się skóry, uzupełniają braki substancji odpowiadających za regeneracje skóry stanowią barierę przeciw wolnym rodnikom, zwiększają metabolizm

Preparaty N-Renewal mogą być stosowane w obszary skóry, aby remodelować tkanki i wygładzać zmarszczki.

Aby stworzyć formułę najwyższej klasy, laboratorium N-Symbiosis w trosce o skuteczność preparatów z linii N-Renewal stworzyło innowacyjne receptury oparte na peptydach nowej generacji, minerałach i witaminach, niezbędną substancją wspomagająca jest kwas hialuronowy niskocząsteczkowy. Produkty z linii N-Renewal są wsparciem dla innych preparatów i substancji stosowanych w medycynie estetycznej takich jak dwutlenek węgla , usieciowany kwas hialuronowy czy toksyna botulinowa.

 

Jacek Szadkowski

 

www.n-symbiosis.com

www.n-renewal.com

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)