wtorek, 12 listopada 2019
Miło Cię widzieć!

NOWOŚĆ - Bezinwazyjna medycyna estetyczna

Ima.ashxAduro to zastosowanie najnowocześniejszej technologii światła LED dla twarzy i ciała.

 

Już dziś zapoznaj się z przełomowym rozwiązaniem dla wszystkich problemów  skóry.

 

Tak jak chlorofil pomaga roślinom wykorzystać energię słoneczną w tkankach, tak światłoterapia LED w organizmie dynamizuje reakcje fotobiochemiczne, wyzwalając kaskadę reakcji wewnątrzkomórkowych. Skóra ma niesamowitą zdolność absorbcji energii świetlnej,którą wykorzystuje do wytwarzania wysokoenergetycznego paliwa komórkowego (ATP), zwiększającego wydajność komórek i pozwalającego na ich naturalne działanie w sposób przyspieszony.

Poprzez naświetlanie komórki są świetnie naładowane, a energię wykorzystują do produkcji zwiększonej ilości kolagenu, elastyny i białka oraz stymulacji w organizmie procesów odmładzających.

 

 

Światło LED poprzez wpływ na metabolizm makrofagów wykazuje regulujący wpływ na poziom VEGF (Vascular Endothelium Growth Factor – czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego) i FGF-2 (Fibroblast Growth Factor – czynnik wzrostu fibroblastów). Dlatego w badaniach histologicznych stwierdzono wzrost ilości kolagenu w warstwie brodawkowatej skóry właściwej oraz wzrost aktywności komórkowych czynników wzrostowych odpowiedzialnych za rozwój sieci naczyń włosowatych, limfatycznych i krwionośnych.

 

Coraz więcej gabinetów zajmujących się medycyną estetyczną proponuje swoim pacjentom terapie światłem LED, które poprawiają jakość skóry lub wspomagają działanie innych popularnych zabiegów takich jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, czy laser frakcyjny. Eksperci zwracają uwagę, że tzw. ledoterapia od lat wykorzystywana jest w fizykoterapii, czy rehabilitacji.

 

Jak tłumaczy nam doktor Piotr Sznelewski, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ledoterapia jest rodzajem światłoterapii niskoenergetycznej, która jest stosowana w medycynie klasycznej od dawna.

 

Zmarszczki, trądzik, zaczerwienienia, przebarwienia to jedne z wielu problemów z jakimi zmaga się skóra.

Czy możliwe jest znalezienie jednego rozwiązania do walki ze wszystkimi niedoskonałościami?

Już jest!

Przedstawiamy Aduro. Rewolucyjna marka na rynku polskim wykorzystująca technologię LED

 

Aduro Facial Mask

Na czym polega jej działanie?

Produkty Aduro zostały wyposażone w diody LED emitujące różne długości fali świetlnej. Każdej z długości fal, inaczej kolorowi światła została przypisana dana właściwość terapeutyczna.

  • Czerwony – przeciwstarzeniowy
  • Niebieski – przeciwtrądzikowy
  • Zielony – wyrównuje koloryt
  • Żółty – redukuje zaczerwienienia
  • Pomarańczowy – rewitalizuje
  • Cyjanowy – wygładza
  • Fioletowy  – odnawia komórki


Wybór danego koloru światła umożliwia terapię celowaną na różne warstwy skóry, co przekłada się na rozwiązanie indywidualnych problemów.
Skąd to wiemy?
Wieloletnie badania kliniczne prowadzone m.in. przez NASA i NCBI doprowadziły do powstania przełomowych wniosków dotyczących wpływu i skuteczności terapii LED dla skóry.

 

Warto zaznaczyć, że technologia wykorzystywana w produktach marki Aduro jest absolutną nowością, niedostępną w żadnych innych urządzeniach znajdujących się na rynku polskim. Jesteśmy pewni, że Aduro wkrótce stanie się perełką wsród zabiegów anti-ageing.

 


 

Terapia światłem jest uznana za korzystną z medycznego punktu widzenia, a jej korzyści potwierdzone zostały naukowo. Terapia światłem jest bezpieczna, bezinwazyjna i wolna od substancji chemicznych.

 

Redukcja zmarszczek

Przeciw starzeniu się - Zwalcza zmarszczki oraz zwiększa produkcję kolagenu  

Zwalczanie trądziku

Przeciw trądzikowi – Zwalcza bakterie powodujące trądzik oraz zmniejsza jego występowanie  

Redukcja przebarwień

Wyrównywanie kolorytu cery – Poprawia koloryt skóry dla jej naturalnego, pięknego wyglądu  

Stop zaczerwienieniom

Redukcja zaczerwienienia skóry – Pomaga złagodzić stany zapalne  

Promienista skóra

Rewitalizacja – Przywraca skórze blask i promienistość. Pomaga zwalczać trądzik różowaty.  

Wygładzanie skóry

Łagodzenie – Łagodzi stan zapalny naczyń włosowatych  

Odnowa komórek

Odnowa komórek – Wspomaga zdrowe komórki i regeneruje chore  

Blokada i łagodzenie bólu

Kolor niebieski oraz podczerwień stymulują produkcje dwutlenku azotu NO2, który jest pomocny w łagodzeniu i blokadzie bólu.  

 

 

Efekty terapii światłem LED

 

Nasa
NCBI

Opracowana przez NASA technologia terapii światłem LED przynosi rezultaty w badaniach klinicznych.

"Naukowcy odkryli, że komórki wystawione na działanie podczerwieni emitowanej przez diody LED, rozną od 150 do 200% szybciej, niż komorki które nie zostały wystawione na działanie tego światła. Światło powoduje wzrost energii w komórkach, co z kolei prowadzi do szybszego gojenia się ran"

 

Dr. Whelan

 

Opóźnianie procesu starzenia się skóry.

"Widoczne spore różnice po 12 tygodniach stosowania terapii: 52% pacjentów zauważyło 25%-50% poprawę w fotostarzeniu się skóry; 81% pacjentów zauważyło znaczną redukcję zmarszczek wokół oczu."

 

Russell BA, Kellett N, Reilly LR.

 

 

Źródło: http://cosmomed24.pl/

 

Oceń ten artykuł
(7 głosów)