środa, 16 października 2019
Miło Cię widzieć!

Nożyczki Liftingujące – wytnij zmarszczki

nozyczki_PR_(1).jpgNożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę. Do tej pory nie istniał zabieg, który działa tak kompleksowo na skórę i mięśnie oraz daje spektakularne efekty w krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie. Gwarantowany efekt, jakiego nie zapewni żaden krem!

 

  • Spłycone zmarszczki
  • Natychmiastowe napięcie skóry
  • Ujędrnione ramiona
  • Spektakularne rezultaty

 

 

Dobroczynne energie, czyli jak działają Nożyczki Liftingujące

 

nozyczki_aparat.jpgUrządzenie wykorzystuje zdolność naszego organizmu do samoregeneracji, aktywując procesy odnowy komórkowej. Jest to więc terapia naturalna i przyjazna dla pacjenta. Nożyczki liftingujące emitują sześć skutecznych rodzajów bioprądów, które są także stosowane w medycynie i fizjoterapii. Każdy z nich charakteryzuje się różną częstotliwością, czasem trwania impulsu, przez co stymuluje regenerację skóry oraz mięśni na różnym poziomie.

 

Bioprądy wzmacniają mięśnie, polepszają ich jędrność i elastyczność. Zwiększenie masy mięśniowej automatycznie skutkuje polepszeniem napięcia i wygładzeniem skóry. Biolifting polega na stymulacji zachodzącej na poziomie skóry właściwej.

 

Podczas bioliftingu następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu, elastyny i ATP redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulajca poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, polepszając jej koloryt oraz redukując cienie pod oczami.

 

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny działając jak zastrzyk młodości. Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, gdyż podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich kurczenie, napinanie i regenerację. Pobudzone zostają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, co zwiększa gęstość, elastczyność oraz napięcie skóry.

 

Skuteczność zabiegów potęgują także energie termoterapii, wiborterapii i chromoterapii, które są aplikowane jednocześnie z innymi energiami.

 

Jak wygląda zabieg i efekty

Przed Po jednym zabiegu
PRZED_1.JPG

PO_1_jednym_zabiegu.JPG

 

 

W trakcie zabiegu, który trwa około 30-50 minut kosmetyczka pobudza do regeneracji każdy punkt na twarzy, szyi i dekolcie. Energia przesyłana jest do tkanek poprzez masaż specjalistycznymi sondami. W zależności od kondycji skóry wykonuje się serię około 3- 8 zabiegów. Znaczne napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po pierwszym liftingu.

 

Nożyczki Liftingujące to pierwsze urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe.

 

Spróbuj magicznych zabiegów i zobacz natychmiastowe rezultaty!

 

 

ABACOSUN

Tel: 58 664 64 51

58 781 66 66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.abacosun.pl

Oceń ten artykuł
(10 głosów)