środa, 16 października 2019
Miło Cię widzieć!

Pogrubianie penisa

penisaMacrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa
Macrolane jest specjalnie skonstruowanym specyfikiem w postaci żelu, który zawiera stabilizowany kwas hialuronowy (naturalny składnik wielu tkanek człowieka). Stosowany kwas hialuronowy jest pochodzenia syntetycznego i nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych. W celu zrozumienia istoty działania kwasu hialuronowego, należy zwrócić uwagę na fakt, iż wiąże on cząsteczki wody, dzięki temu nadaje objętości skórze. Ponadto, jest on stosowany w medycynie estetycznej do wypełniania zmarszczek i konturowania twarzy. Najnowszym zastosowaniem wypełniacza jest powiększanie intymnych części ciała człowieka.Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – ogólna charakterystyka zabiegu
Bezdyskusyjną zaletą zabiegu iniekcji Macrolane jest natychmiastowy efekt z długo utrzymującymi się efektami (około 2 lat).
Zabieg Macrolane trwa 20 – 40 minut, w zależności od ilości wstrzykiwanego żelu. Procedura powinna być przeprowadzana w warunkach higienicznych, niemniej jednak zabieg nie wymaga użycia sali operacyjnej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza Macrolane specjalną igłą.
Po przeprowadzonym zabiegu w pierwszych dniach należy masować penisa. Zaleca się również noszenie obcisłej bielizny i unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego przez 2-4 tygodnie.

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – zalety stosowania wypełniacza
Osoby z różnego rodzaju problemami, powiązanymi z brakiem satysfakcji z własnego wizerunku, niejednokrotnie rezygnują z szansy poprawy swojego wyglądu. Ich decyzja o nie poddawaniu się zabiegowi chirurgicznemu jest całkowicie zrozumiała w kontekście wszelkich ryzyk powiązanych z chirurgiczną ingerencją w ciało człowieka.
W świetle powyżej opisanych dylematów pacjentów, bezdyskusyjną zaletą zabiegów Macrolane jest prostota ich wykonania. Iniekcja wypełniacza w penisa nie wymaga pozostania pacjenta w szpitalu oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Do dodatkowych, niepowtarzalnych walorów wypełniacza Macrolane można zaliczyć m.in.:
- relatywnie długie utrzymywanie się preparatu (około 24 miesięcy);
- możliwość kilkukrotnych zabiegów;
- szansa na wielokrotne dopełnienia i korekty;
- wypełniacz jest substancją naturalnie występującą w ciele człowieka;
- wypełniacz nie osłabia wartości diagnostycznej prześwietleń.

Źródło:


Oceń ten artykuł
(5 głosów)