czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!

Miss Kosmetyczek 2013

22 listopada 2012 6113

clarena_news

Zostań Miss Kosmetyczek 2013 W styczniu 2013 roku poznamy Miss Kosmetyczek 2013.

 

logo-miss-kosmetyczek-2013_cmykDo udziału w IV już edycji wydarzenia  można zgłaszać się do 8 grudnia 2012 roku.  Konkurs skierowany jest do kobiet z całego kraju, które są z wykształcenia kosmetyczkami i dla których piękno ma znaczenie nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym.  Panie startujące  w wyborach Miss Kosmetyczek organizowanych od czterech lat przez firmę Clarena - producenta innowacyjnych kosmetyków profesjonalnych, mają okazję zaprezentować się przed szeroką publicznością. Walczą także o koronę, tytuł Miss i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Clarenę, takie jak: nowoczesny aparat przeznaczony do zabiegów  kosmetycznych marki Clarena, wybrany kurs dla profesjonalistów z oferty szkoleniowej firmy oraz kosmetyki Clareny.

 

 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 8 grudnia przesłać na adres organizatora wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, krótki opis pracy zawodowej, kopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie kosmetyczne oraz zdjęcia twarzy i całej sylwetki. Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.clarena.pl.

 

Eliminacje do konkursu odbywają się w trzech kategoriach wiekowych: 20-25 lat, 26-34 lata oraz powyżej 35 lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wyłonią 10 finalistek. Uczestniczki zakwalifikowane do drugiego etapu zostaną zaproszone na czterodniowe zgrupowanie, na którym będą miały okazję uczestniczyć m.in. w zajęciach choreograficznych poprowadzonych przez znaną choreografkę Elżbietą Barczyńską, która przygotuje je do finałowego pokazu. Finał Konkursu Miss Kosmetyczek 2013 odbędzie się 20. stycznia podczas Diamentowej Gali w warszawskim hotelu Sheraton. Finalistki zaprezentują się przed widownią w kilku odsłonach, m.in. w fartuszkach kosmetycznych, kreacjach koktajlowych i sukniach wieczorowych znanych polskich projektantów. Wybory Miss Kosmetyczek to nie tylko wieczór pełen wrażeń w towarzystwie przedstawicieli showbiznesu, gwiazd z pierwszych stron gazet oraz dziennikarzy, ale również gwarancja na zwiększenie liczby klientów w salonach kosmetycznych. Rozmach konkursu oraz Diamentowej Gali wiąże się z dużym zainteresowaniem mediów, a tym samym z licznymi publikacjami, które sprzyjają promocji gabinetów kosmetycznych kandydatek. Diamentową Galę, podczas której poznany Miss Kosmetyczek 2013, poprowadzi Krzysztof Ibisz.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie http://www.clarena.pl/aktualnosci/miss-kosmetyczek-2013-konkurs-rozpoczety.

 

O firmie

 

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych. Firma jest obecna na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w obsłudze gabinetów kosmetycznych. Clarena dostarcza wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dermokosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy. Oferta firmy obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych oraz autorskie zabiegi pielęgnacyjne. Sprzedaż produktów prowadzona jest poprzez sieć autoryzowanych punktów partnerskich. Firma działa aktywnie na arenie międzynarodowej,  jej produkty dostępne są obecnie w 19 krajach Europy, a proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż  się rozwija. Clarena została wyróżniona prestiżowymi tytułami, m.in: Luksusowa Marka Roku 2011, Ekspert Urody 2010 (LNE & spa), InStyle Best Beauty BUYS 2010, Beauty Premium 2010, Gepard Biznesu 2012, Efektywna Firma 2012.

 

http://www.clarena.pl/

clarena_logo
Oceń ten artykuł
(4 głosów)