czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but diamentowa2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

We Wrocławiu przygotowują się najpiękniejsze.

09 stycznia 2013 3322

clarena_news

 

W niedzielę do Wrocławia przyjechało 21 najpiękniejszych pań z całej Polski reprezentujących zawód kosmetyczki. Ich kandydatury zostały wyłonione spośród licznych zgłoszeń przesłanych na konkurs piękności Miss Kosmetyczek 2013. Po ostatecznych eliminacjach w grze zostało 10 kobiet, które do środy włącznie będę przygotowywać się pod okiem specjalistów do finałowego występu podczas Diamentowej Gali.

 

 

Zgrupowanie finalistek czwartej edycji konkursu Miss Kosmetyczek 2013 odbywa się w hotelu HASTON we Wrocławiu i potrwa do środy, 9 stycznia. W tym czasie panie uczestniczą w licznych zajęciach i warsztatach, które mają na celu przygotować je do wyjątkowego, ekskluzywnego wydarzenia, jakim będzie Diamentowa Gala, podczas której poznany zwyciężczynię. Wśród kandydatek do tytułu Miss jest także przedstawicielka Dolnego Śląska – Sylwia Szablowska z Wrocławia. Warto więc śledzić jej dalsze losy w konkursie i trzymać za nią kciuki. 

 

Aby świetnie wypaść podczas finału wyborów dziewczyny dają z siebie wszystko na zajęciach z Elżbietą Barczyńską – choreografką, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Uczą się poruszać po scenie i intensywnie ćwiczą układy choreograficzne. W ostatnim dniu zgrupowania (środa, 9 stycznia) odbędzie się sesja zdjęciowa kandydatek, której tematem przewodnim będą stylizacje na lata 50. i 60. ubiegłego stulecia. Inspiracją do ich stworzenia mają być takie ikony stylu jak Audrey Hepburn. Do sesji panie zostaną przygotowane przez znaną, polską projektantkę Agnieszkę Światły, która dobierze każdej z kandydatek stroje ze swojej kolekcji oraz Michała Karbowskiego – stylistę i redaktora magazynu lifestylowego FRAPPE’ Magazine. Stylizacje do sesji zostaną wzbogacone biżuterią marki Parfois. Nad wizerunkiem kandydatek czuwać będą także wizażystka Paulina Kaszuba - laureatka m.in. Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego w kategorii makijaż hollywoodzki (2010) oraz konkursu Art Visage (2011), Agnieszka Ludwa z firmy Clarena oraz fryzjerzy z Broadway Group. Ponadto, finalistki zostaną sfotografowane w swoim codziennym stroju pracy, czyli białym fartuszku kosmetycznym.

 

Diamentowa Gala, którą poprowadzi Krzysztof Ibisz odbędzie się 20 stycznia w Hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie jest zwieńczeniem konkursu organizowanego przez wrocławską  firmę Clarena  – lidera kosmetyki profesjonalnej na polskim rynku. Unikalny w swojej formule Konkurs Miss Kosmetyczek odbywa się od czterech lat i od początku cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno kandydatek jak i gości, wśród których nie brakuje dziennikarzy, gwiazd i przedstawicieli show bussinesu. Także w jury co roku zasiadają znane kobiety, dla których uroda ma znaczenie także w życiu zawodowym. Tym razem będą to m.in. Anna Maruszeczko, Monika Richardson, Renata Dancewicz, Marzena Rogalska i Sonia Bohosiewicz. Podczas Diamentowej Gali zostaną również ogłoszone wyniki konkursu Top Beauty Salon na najlepsze gabinety kosmetyczne w kraju. Wieczór uświetni swoim występem wschodząca gwiazda polskiej sceny Sabina Golanowska – wszechstronna wokalistka, autorka tekstów i aktorka musicalowa od lat występująca na wielu europejskich scenach.

 

Finalistki Miss Kosmetyczek 2013

IMG_9249

Już niebawem odbędzie się wielki finał konkursu Miss Kosmetyczek 2013. O tytuł najpiękniejszej specjalistki od urody walczyć będzie dziesięć uroczych uczestniczek, które zostały wyłonione wśród 120 kandydatek z całej Polski. Laureatkę poznamy 20 stycznia, podczas uroczystej Diamentowej Gali w warszawskim hotelu Sheraton.
Wszystkie finalistki spotkały się na zgrupowaniu we Wrocławiu, gdzie ćwiczyły choreografię do występu oraz brały udział w sesjach zdjęciowych w profesjonalnych uniformach oraz w barwnych stylizacjach z lat XX ubiegłego wieku. Poniżej przedstawiamy ścisłe grono kandydatek:

 

Joanna Karnaszewska to 25-letnia, świeżo upieczona mężatka z Gdyni. Ukończyła kosmetologiczne studia licencjackie, uzupełnione magisterskimi studiami na wydziale dietetyki. Praca to jej prawdziwa pasja, dlatego największym marzeniem Joanny jest założenie własnego gabinetu kosmetycznego oraz dalsze rozwijanie umiejętności i doświadczenia w zakresie kosmetyki i dietetyki. Wolny czas najchętniej spędza na spacerach ze swoim psem rasy cocker spaniel. Do udziału w konkursie Miss Kosmetyczek namówiła ją szefowa.

 

Agnieszka Królikowska to pełna energii i optymizmu 35-latka z Warszawy. Ukończyła dwuletnią szkołę wizażu, studia magisterskie z kosmetologii, a obecnie kończy drugie studia magisterskie na kierunku hotelarstwo i gastronomia. Kandydatka na Miss Kosmetyczek 2013 to prawdziwa pracoholiczka, która nie znosi nudy. Na co dzień prowadzi własny salon, w którym zajmuje się głównie kosmetyką estetyczną i wizażem. Ponadto współpracuje jako wizażystka podczas pokazów mody oraz jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dla kosmetyczek. Charyzmatyczna Agnieszka to także laureatka 3 miejsca w Ogólnoświatowym Konkursie dla Wizażystek w 2009 roku. W przeszłości grała w drugoligowej drużynie koszykówki.

 

Justyna Giemza ma 34 lata i pochodzi z Białogardu. W pracy zajmuje się zarówno wizażem, jak i makijażem permanentnym, piercingiem, pielęgnacją twarzy i ciała oraz stylizacją paznokci. Swoją edukację zaczęła od studiów magisterskich z ekonomiki turystyki i hotelarstwa. W międzyczasie ukończyła również dwuletnie studium kosmetyczne oraz roczną szkołę wizażu i makijażu, a od 8 lat prowadzi własny salon kosmetyczny. Finalistka konkursu Miss Kosmetyczek od 15 lat jest szczęśliwą mężatką i dumną mamą dwójki dzieci. Wolny czas najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach, a jej pasją od wielu lat jest gotowanie. Justyna skrycie marzy również o nurkowaniu. Co ciekawe, do udziału w konkurencji namówiła ją siostra, która również jest kosmetyczką!

 

Agnieszka Kozłowska-Bielecka to 30-letnia kosmetyczka z Warszawy. Pracuje w salonie SPA, gdzie zajmuje się głównie zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało. Agnieszka to licencjonowany kosmetolog. W przyszłości chciałaby otworzyć własny gabinet i zająć się medycyną estetyczną. W wolnym czasie najchętniej podróżuje i dba o kondycję ćwicząc fitness. W życiu najbardziej kocha nowe wyzwania, dlatego z wielkim entuzjazmem zgodziła się na udział w konkursie Miss Kosmetyczek. Jej największym marzeniem jest własny dom z wielkim ogrodem, najlepiej w pobliżu lasu.

 

Sylwia Szablowska ma 36 lat i pochodzi z Wrocławia. Po studiach z zakresu zarządzania i marketingu przez 8 lat pracowała w banku, jednak przez cały czas marzyła o byciu kosmetyczką. Pomysł na zgłoszenie się do szkoły Clareny pojawił się podczas urlopu macierzyńskiego. Po urodzeniu drugiego dziecka nastał czas na realizację tych planów. Dziś Sylwia specjalizuje się w mikropigmentacji i dąży do otworzenia własnego gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu. Do wzięcia udziału w konkursie namówiła ją 14 letnia córka.

 

Joanna Rakowska to 30-letnia mieszkanka Tarnowa. Posiada dyplom ukończenia profesjonalnego kursu kosmetyki praktycznej pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego stopnia oraz kursu ze stylizacji paznokci. Od października prowadzi własny salon kosmetyczny, w którym zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi i upiększającymi na twarz i ciało. W przyszłości chciałaby w dalszym ciągu kształcić się w dziedzinie najnowocześniejszych metod pielęgnacji kosmetycznej oraz otworzyć kolejne gabinety. Joanna doskonale godzi życie zawodowe z rodzinnym, dlatego dużo czasu spędza z dwójką synów. Najchętniej podczas zabawy na świeżym powietrzu i podróżując. Kandydatka do tytułu Miss Kosmetyczek jest nie tylko piękna, ale i odważna – w najbliższym czasie planuje lot paralotnią, by przełamać swój chorobliwy lęk wysokości. Udział w rywalizacji traktuje jako kolejną, ekscytującą przygodę.

 

Bożena Konieczko ma 24 lata i pochodzi z Gogolina. Jest magistrem biotechnologii kosmetologicznej i pracuje w gabinecie kosmetycznym w Opolu, gdzie zajmuje się przede wszystkim zabiegami na twarz. W przyszłości chciałaby zająć się zabiegami relaksacyjnymi, a jej marzeniem jest otworzenie własnego gabinetu SPA. Pasją Bożeny są motocykle, a w wolnym czasie czyta romanse. Marzy o założeniu dużej rodziny. Udział w konkursie Miss Kosmetyczek to dla niej kolejne, ekscytujące wyzwanie.

 

Karolina Wysocka to pełna energii i otwarta na świat 33-latka z Krosna. O pracy jako kosmetyczka marzyła już jako mała dziewczynka. Swoją edukację w tym kierunku zaczęła od dwuletniego studiom kosmetycznego. Dziś Karolina prowadzi własny gabinet i specjalizuje się przede wszystkim w wizażu. Kandydatka do tytułu najpiękniejszej kosmetyczki w Polsce lubi biegać, dlatego chciałaby wziąć udział w maratonie. Jednak jej największym marzeniem jest udział w warsztatach prowadzonych przez światowej sławy makijażystkę Bobbi Brown. Karolina jest mamą dwójki dzieci, a podczas zgrupowania towarzyszył jej 10-miesięczny synek.
W przyszłości chciałaby rozwinąć gabinet oraz kontynuować studia na kierunku dietetyki lub projektowania ubioru.

 

Michalina Zgrzebnicka ma 23 lata i pochodzi z Przededworza. Wiedzę z zakresu kosmetologii zdobyła podczas edukacji w dwuletniej policealnej szkole kosmetycznej na specjalizacji wizaż. Obecnie pracuje w gabinecie kosmetycznym i specjalizuje się w pielęgnacji twarzy. W przyszłości chciałaby założyć własny salon wizażu. W wolnym czasie uwielbia podróżować i jeździć na nartach. Jej ogromnym marzeniem jest zobaczenie wodospadu Niagara. Natomiast decyzję o wzięciu udziału w konkursie Miss Kosmetyczek podjęła spontanicznie, podczas przeglądania katalogu Clareny.

 

Klara Małecka to najmłodsza, niespełna 23-letnia uczestniczka konkursu pochodząca z Rzeszowa. Mimo młodego wieku prowadzi własny gabinet kosmetyczno-fryzjerski. Obecnie kończy studia licencjackie z zakresu kosmetologii, wcześniej ukończyła również kosmetyczną szkołę policealną. W przyszłości planuje kontynuować edukację na studiach magisterskich. Największą pasją Klary jest szybka jazda własnym ścigaczem lub samochodem. Kilka lat uczyła się także tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Jej największym marzeniem jest stworzenie własnej sieci gabinetów kosmetycznych. Do udziału w konkursie namówił ją narzeczony.

{gallery}diamentowa2{/gallery}

Finał czwartej edycji prestiżowego konkursu Miss Kosmetyczek, organizowanego przez firmę Clarena, odbędzie się 20 stycznia 2013 roku o godz. 18:00 w Sheraton Warsaw Hotel. Wybory najpiękniejszej profesjonalnej kosmetyczki to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, dlatego od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem osób związanych z branżą kosmetyczną, dziennikarzy, gwiazd i przedstawicieli show biznesu. Tradycją jest również, że w jury konkursu zasiadają znane osobistości, dla których uroda ma znaczenie także w życiu zawodowym. Tym razem będą to m.in. Anna Maruszeczko, Monika Richardson, Renata Dancewicz, Marzena Rogalska i Sonia Bohosiewicz. Galę podobnie jak rok temu poprowadzi prezenter Krzysztof Ibisz. Podczas wieczoru wystąpi także wschodząca gwiazdy polskiej sceny muzycznej Sabina Golanowska.

 

http://www.clarena.pl/

Oceń ten artykuł
(1 głos)