czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but laureaci is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Znamy najlepsze gabinety kosmetyczne w kraju

21 stycznia 2013 4320

Laureatki_Miss_Kosmetyczek_z_JuryDiamentowa Gala, która odbyła się 20 stycznia w hotelu Sheraton, była niezwykle ważnym wydarzeniem dla całej branży kosmetycznej a także tych, dla których piękno ma znaczenie. Podczas tego wieczoru dokonano wyboru Miss Kosmetyczek, którą została 24-letnia Bożena Konieczko z Gogolina, a także wręczono nagrody w konkursie Top Beauty Salon.

Całe wydarzenie poprowadził Krzysztof Ibisz, a pomiędzy najpiękniejszymi kosmetyczkami i osobami z branży kosmetycznej można było spotkać m.in. Annę Maruszeczko, Renatę Dancewicz, Monikę Richardson, Jerzego Gruzę, Tomasza Kammela, Marzenę Rogalską, Roberta Korzeniowskiego, czy Karola Strasburgera. Tym razem to jednak nie oni byli głównymi gwiazdami. Okazały się nimi kobiety na co dzień dbające o piękno innych, a także  uznane za najlepsze w kraju gabinety kosmetyczne.

 

{gallery}laureaci{/gallery}

 

Właściciele mogli zgłaszać swoje salony kosmetyczne do walki  o tytuł Top Beauty Salon. W tym roku była to już druga edycja tego konkursu, a wzięło w nim udział 238 gabinetów kosmetycznych z całej Polski. 60 spośród nich zakwalifikowało się do drugiego etapu, w trakcie którego eksperci z firmy Clarena przeprowadzali szczegółowe audyty oceniające kandydatów. Sprawdzali m.in. funkcjonalność gabinetu, jego wyposażanie, czy zakres i rodzaj oferowanych usług. Podczas Diamentowej Gali, w której wzięło udział wielu przedstawicieli branży kosmetycznej, dziennikarzy, gwiazd i ludzi świata show biznesu, ogłoszono zwycięzców w 4 kategoriach. Zwycięzcą w kategorii „Profesjonalizm usług” okazało się Studio Urody i Wizażu BARBAB z Kołobrzegu, które w nowoczesnych wnętrzach oferuje szeroki wachlarz usług, przy wykorzystaniu wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu. Najlepszym gabinetem w kategorii „Pielęgnacja twarzy” został Salon Kosmetyczny "Anna" z Brzegu Dolnego. Istnieje on na Rynku od 2003 roku i jest ceniony nie tylko za profesjonalna obsługę ale i z niezwykle miłą atmosferę, która przyciąga do salonu coraz większą liczbę klientek. W kategorii „Pielęgnacja ciała” zwyciężył Salon Urody Natura Anna Dejko z Lubartowa, w którym można poddać się m.in. profesjonalnym zabiegom ujędrniającym, antycellulitowym, drenażowi limfatycznemu, czy skorzystać z szerokiej oferty masaży specjalistycznych. Miejscem, które może natomiast poszczycić się najwyższym „Komfortem Gabinetu” okazał się Salon Urody Alter Ego z Płocka, w którego przestronnych i nowocześnie urządzonych wnętrzach można skorzystać zarówno z usług fryzjerskich, kosmetycznych, stylizacji paznokci, a także pielęgnacji twarzy ciała, dłoni i stóp.

 

Każdy ze zwycięskich salonów otrzymał nagrody o wartości ponad 15 tysięcy złotych w skład których weszły zaproszenie na profesjonalne szkolenia, nowoczesne specjalistyczne urządzenia zabiegowe do salonu oraz zestawy kosmetyków. Ponadto laureaci otrzymali nagrody specjalne od patronów medialnych wydarzenia: 3 miesięczną kampanię promocyjną na największym branżowym portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka oraz roczne prenumeraty czasopism Beauty Forum i Gabi.Net estetyka&zdrowie.

 

Ogłoszenie wyników zwieńczył koncert wschodzącej gwiazdy polskiej sceny Sabiny Golanowskiej (SaGo) – wszechstronnej wokalistki, autorki tekstów i aktorki musicalowej, której muzyczne aranżacje wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)