sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Kartridże SECURE do makijażu permanentnego dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, pozwalają osiągnąć niespotykaną dotąd precyzję.W skórze zostaje zdecydowanie więcej pigmentu a zabieg jest praktycznie bezbolesny.SECURE to pierwsze na świecie kartridże, które są produkowane w dwóch odmianach: z igłami akupunkturowymi oraz z igłami tradycyjnymi. Innowacyjne zastosowanie igieł akupunkturowych w kartridżach sprawia, że praca techniką akupunkturową jest od teraz nie tylko niezwykle precyzyjna, ale również bezpieczna.Technologia PROTECT (patent procedowany) utrzymuje igłę w sterylnej czystości oraz zabezpiecza przed cofaniem się barwnika i krwi do rękojeści. Tym samym eliminuje możliwość zakażenia podczas zabiegu. Praca z kartridżami SECURE spełnia wszystkie wymogi zapowiadanych przez Ministerstwo Zdrowia przyszłych regulacji prawnych, dotyczących bezpieczeństwa wykonywania makijażu permanentnego.Prace nad kartridżem SECURE trwały blisko 5 lat. Czas ten potrzebny był na przetestowanie najlepszych rozwiązańw zakresie: kształtu ostrza igły, technologii ostrzenia, twardości/ elastyczności igły, przepływu barwnika, bariery higienicznej, mechaniki elementu sprężynującego oraz budowy linii produkcyjnej. Najwyższa jakość i precyzja to nasze priorytety. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii osiągnęliśmy poziom, który umożliwia produkcję poszczególnych części kartridża z dokładnością do 0,01 milimetra. Przekłada się to na najwyższą jakość i precyzję pracy.Kartridże SECURE zostały w pełni opracowane przez polskich inżynierów i są produkowane oraz sterylizowane w Polsce.

Zalecamy pracę krótszą igłą, co oznacza mniej wibracji i łatwiejsze, dokładniejsze jej prowadzenie. Łatwo można kontrolować głębokość wchodzenia igły w skórę (góra- dół), dzięki temu skóra nie jest nadmiernie podrażniana czy szarpana. W rezultacie zwiększony jest komfort klienta podczas zabiegu i szybsze gojenie skóry po zabiegu.

  • sugerowana prędkość urządzenia 80-100 /w zależności od rodzaju pigmentowanej skóry/-krótszy wysuw igły

Igła o trzech mocno oszlifowanych końcówkach ułożonych stopniowo na zasadzie schodków w rzędzie. Pigmentacja brwi i ust, polecana do wypełniania i miękkiego cieniowania większych powierzchni.Średnica igły: 0,40mmZastosowanie: makijaż permanentny metodą maszynową.Ilość w opakowaniu zbiorczym: 15sztProducent: BioSignum

Link:Kartridże/moduły - Qfair

Oceń ten artykuł
(2 głosów)