sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

laser sparta

Laser Sparta do depilacji z radiofrekwencją bipolarną – innowacja w trwałej depilacji

Laser diodowy SPARTA to czterowiązkowy laser do depilacji. Wykorzystuje wiązki 755nm, 808nm, 940nm oraz 1064nm. Zakres jego działania obejmuje sześć fototypów skóry oraz włosy o każdym kolorze i teksturze.

Laser Sparta 2

Laser SpartaDodatkowo działanie lasera wspiera radiofrekwencja bipolarna, która wstępnie ogrzewa otaczające mieszek włosowy tkanki i przygotowuje skórę do działania wiązki lasera. Radiofrekwencja potęguje skuteczność urządzenia, zwiększa zakres jego działania bez potrzeby używania większej mocy lasera. Użycie mniejszej mocy lasera zapewnia bezpieczeństwo nawet skórze o bardzo ciemnej karnacji i opalonej. Dzięki zastosowaniu radiofrekwencji bipolarnej podczas zabiegu, SPARTA dociera do najgłębiej położonych mieszków włosowych oraz wyłapuje bardzo delikatne i jasne włosy o niewielkiej zawartości melaniny. Radiofrekwencja zwiększa też selektywność i dokładność działania urządzenia.

Niezwykła skuteczność lasera SPARTA z 4-wiązkami 

W depilacji laserowej najczęściej stosuje się urządzenia emitujące falę światła o długości 800-810 nm. Ta długość fal najlepiej sprawdza się przy mocnych, ciemnych włosach oraz jasnej i średniej karnacji. Aby uzyskać możliwie szerokie spektrum zabiegowe i skutecznie działać również na inne kolory włosów niezależnie od fototypu skóry, w nowoczesnych laserach diodowych do depilacji stosuje się również wiązki o innych długościach. Laser do depilacji SPARTA jest wyposażony w aż 4 różnej długości wiązki:

 • 1064 nm – jest wyjątkowo skuteczny do usuwania jasnych włosów u osób z ciemną karnacją; przenika głęboko w skórę i dociera do nawet bardzo mocno osadzonych mieszków włosowych, uszkadzając odżywiające je naczynia włosowate.
 • 950 mn - przeznaczony do jasnych i ciemnych włosów z IV fototypem skóry, dobrze reaguje na rudy odcień włosów,
 • 808 nm – to złoty standard w depilacji laserowej. Najefektywniej działa na melaninę, barwnik nadający włosom kolor. Najskuteczniej działa na czarne i ciemne włosy.
 • 755 nm – tzw. laser aleksandrowy działa na włosy o bardzo małej zawartości melaniny, fala jest bardzo krótka i najmniej bolesna.

laser 3

Dodatkowym wsparciem dla działania lasera jest bipolarna radiofrekwencja. Używając mniejszej mocy lasera i działając delikatniej niż kiedykolwiek wcześniej, uzyskujemy trwałe efekty i działamy skuteczniej. To unikalne połączenie dwóch technologii, które nigdy wcześniej ze sobą nie współpracowały.

Moc lasera diodowego SPARTA

Laser diodowy do depilacji SPARTA posiada bardzo dużą moc 5600W. Moc samej głowicy to 3000W. Inne parametry urządzenia również przedstawiają się imponująco! Gęstość energii to 90J/cm2, częstotliwość pracy 20hz, a szerokość impulsu do 90ms.
Obecnie są to najlepsze na rynku parametry lasera diodowego!

moc lasera

Skuteczne chłodzenie – podstawa komfortu zabiegu epilacji

Laser do depilacji SPARTA jest wyposażony w skuteczne chłodzenie, które może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny. Na system chłodzenia składa się podwójna chłodnica o mocy 1600W, chłodzenie wodą i powietrzem. Układ chłodzenia TEC wsparty palladem i szkłem szafirowym w ciągu 5 minut schładza głowicę lasera do -16°C. Gwarantuje to minimalizację odczuć bólowych i zapewnia komfort podczas zabiegu depilacji.

laser do depilacjiZalety lasera diodowego SPARTA

 • 4 wiązki lasera 755nm, 808nm, 940nm oraz 1064nm.
 • Wyposażenie lasera w radiofrekwencję bipolarną.
 • Cztery wiązki laserowe oraz radiofrekwencja bipolarna w jednym urządzeniu oprócz epilacji umożliwiają wykonywanie również zabiegów liftingujących, redukujących zmarszczki oraz zmniejszających pory.
 • Duża moc urządzenia 5600W
 • Moc głowicy 3000W
 • Skuteczne chłodzenie do -16°C.
 • Urządzenie zapewnia ciche środowisko pracy – podczas pracy wytwarza zaledwie 35dB!
 • Dwa wyświetlacze dotykowe – możliwość sterowania urządzeniem za pomocą wyświetlacza na urządzeniu lub na głowicy.
 • Dwa tryby pracy: inteligentny i ekspercki. Tryb pracy inteligentny sugeruje zalecane parametry zabiegowe. Tryb pracy ekspercki umożliwia pracę na indywidualnie wybranych parametrach.
 • Intuicyjny interfejs.
 • Nowoczesny design.

laser sparta zalety

laser sparta specyfikacja techniczna

 

Więcej informacji: SPARTA

Oceń ten artykuł
(9 głosów)