niedziela, 23 czerwca 2024
Miło Cię widzieć!

Frost Peel II Zestaw peelingujący dla cery tłustej

frost peel 2Profesjonalny zestaw przeznaczony do wykonywania specjalistycznych zabiegów złuszczania chemicznego II stopnia.

 

Frost Peel II przeznaczony jest do bardzo intensywnych terapii skór dojrzałych z widocznymi zmarszczkami oraz objawami fotostarzenia, wymagających silnej stymulacji i rewitalizacji. Ponadto kwas trójchlorooctowy zaleca się w kuracji cer z przebarwieniami i bliznami różnego pochodzenia. Produkt zapewnia silną odnowę i wygładzenie struktury skóry, niwelowanie przebarwień oraz przede wszystkim – długotrwałe i zadowalające efekty.

 

Produkt wyłącznie do zakupu i użytku przez osoby przeszkolone w Centrach Szkoleniowych CLARENA. Zaświadczeniem o przebytym szkoleniu jest numerowany certyfikat, który upoważnia kosmetyczkę/kosmetologa do wykonywania zabiegu, a także do zakupu preparatu.

 

Działanie

Kwas TCA -  jest pochodną kwasu octowego, która minimalizuje przebarwienia, wygładza zmarszczki,  poprawia napięcie i jędrność skóry,  redukuje blizny oraz łagodzi rogowacenie starcze. Bardzo intensywnie złuszcza naskórek pozwalając tym samym na jego regenerację. 

 

 

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Oceń ten artykuł
(6 głosów)