sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

excimer 308 uv lightExcimer 308 UV LIGHT SYSTEM Firmy GSD

 

GSD Tech jest profesjonalnym producentem urządzeń Hi -Tech w medycynie estetycznej oraz dermatologicznej. GSD w tej chwili obejmuje ponad 120 krajów na całym świecie. Sukces GSD to nie tylko niepowtarzalne wzornictwo, jakość, zastosowanie najnowszych technologii, poprzedzonych badaniami i własnymi patenami –ale również dobór odpowiednich partnerów serwis i jakość obsługi na najwyższym poziomie

 

To urządzenie posiada pozytywną opinię Profesora Andrzeja Kaszuby Światło UV 308nm Excimer to jednofazowe światło ekscymerowe wykorzystujące laser XeCl, służy do indukowania apoptozy limfocytów T i poprawy syntezy pigmentu, co okazało się skuteczne w przypadku krótkiego i dokładnego leczenia wielu chorób skóry. Jego pojedyncza długość fali 308 nm jest uważana za najlepszą do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy. Jest to również najbardziej skuteczny sposób leczenia bielactwa, łuszczycy i innych chorób skóry ze względu na dużą energię, pojedynczą długość fali, doskonałą skuteczność, krótki cykl leczenia i mniej działań niepożądanych Eximal Elite umożliwia selektywne leczenie zmian ŁUSZCZYCY- BIELACTWA, nawet wtedy, gdy zmiany są rozległe, w ciągu zaledwie kilku sekund bez naświetlania zdrowej skóry.

 

Całkowite napromieniowanie jest ograniczone do minimum, łącząc w sobie duże korzyści terapeutyczne

 

Kilka tygodni leczenia eliminuje objawy przez kilka miesięcy. Leczenie jest bardzo dobrze tolerowane, bezbolesne i ma niewielki wpływ na pracę i czynności społeczne pacjenta.

 

Aparat zapewnia leczenie dużego obszaru terapeutycznego o max. obszarze naświetlenia 25.62 cm2. ma funkcję kontroli dawki naświetlenia i oferuje trzy różne tryby pracy i leczenia (w tym tryb regulacji czasu, tryb minimalnej dawki rumieniowej (MED) i tryb dostosowany do potrzeb operatora), w zależności od wybranej mocy energii naświetlania.

 

Zaprojektowany z przyjaznym użytkownikowi interfejsem operacyjnym, wyposażony w funkcje wyświetlania energii naświetlania, wyświetlania czasu leczenia, wyświetlania odliczania czasu zabiegu, wyświetlania alarmu elektrycznego, wyświetlania alarmu wodnego, wyświetlania metody naświetlania światłem UV, automatyczne nagrywanie całkowitego czasu pracy

 

A. Wygodny: elastyczny uchwyt sondy ułatwia naświetlenia różnych części ciała pacjenta w celu poprawy skuteczności leczenia i wygody pracy lekarza.
B. Wydajny: dobra skuteczność leczenia i efekt widoczny gołym okiem.
C. Bezpieczny: mniej działań niepożądanych, ponieważ nie ma szkodliwego światła, leczenie jest bezpieczniejsze. D. Niski koszt bez materiałów eksploatacyjnych: całkowicie zamknięte źródło światła, bezpieczne i łatwe w użyciu, znacznie obniża koszty leczenia, które jest przystępne dla większości pacjentów, a B. więc rozwiązany zostaje problem ograniczenia zastosowania lasera ekscymerowego jedynie do twarzy i szyi.
E. Inteligentna platforma operacyjna: zgodna z inżynierią ciała ludzkiego [1] , łatwa w obsłudze, w celu kontrolowania dawki naświetlenia.
F. Bezstopniowo regulowana plamka

 

Bielactwo
System Excimer UV LIGHT W porównaniu z systemem naświetlania NB UVB oraz Laser Excimer 308

 

Łuszczyca
Wyniki badań: 81% pacjentów zostało wyleczonych w ponad 74% w mniej niż 10-krotnym leczeniu; 55% pacjentów uzyskuje ponad 92% skuteczności w min 10-krotnym leczeniu.

 

Egzema
Dane kliniczne wskazują, że po 15-krotnym leczeniu pacjenci mogą uzyskać 82,4% skuteczności leczenia , 67,9% po 10-krotnym leczeniu i 41,9% po 5-krotnym leczeniu.

 

Wskazania do wykonania zabiegu:
- zmniejszeniu powierzchni chorobowej łuszczycy,
- zwiększeniu podatności na terapie ,
- ograniczeniu długofalowych skutków ubocznych
- zwiększeniu komfortu pacjenta w trakcie zabiegu
- postępująca repigmentacja miejsc choroby,
- mogą występować krótkoterminowe efekty uboczne
- poparzenia

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
- ciąża - radioterapia
- dermatozy auto-immunologiczne: toczeń itp.
- używanie leków światło uczulających
- historia raka skóry
- leczenie ze wskazaniem powyżej 15 roku życia

 

System Excimerowy Eximal Elite 308 Uv Light w leczeniu łuszczycy pozwala na efektywne naświetlanie chorych komórek bez szkodliwego wpływu na zdrowe struktury.

 

System Eximal Elite pozwala na odpowiednie ustawienie mocy światła do konkretnego przypadku. Zabieg naświetlania pacjenta łuszczycy 2 x w tygodniu, w ilości od 10 do 20 zabiegów w zależności konkretnego pacjenta. System Excimerowy Eximal Elite o długości fali 308 nm w leczeniu bielactwa przyczynia się do szybszej repigmentacji niż inne urządzenia bazujące na innych długościach fali. W przypadku bielactwa 2-3 x w tygodniu, w ilości od 15 do 30 zabiegów w zależności od konkretnego pacjenta i reakcji skóry na naświetlania.

 

Więcej na: http://violetinstytut.pl/

 

Oceń ten artykuł
(9 głosów)