wtorek, 18 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but fryzury_maniewski2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Wygrana kobiecość

Wygrana kobiecość

Cykl warsztatów „Jesienne porządki na głowie“ wreszcie dotarł do Krakowa. 29 listopada 2011 r. w salonie Maniewski Hair & Body w Pasażu 13 panie mogły na nowo poczuć się pięknie. A to za sprawą akcji „Daj Włos” Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie do której przyłączyła się ekipa Maniewskiego.


Jako, że celem Fundacji jest zarażenie osób dotkniętych chorobą radością i entuzjazmem oraz pokazanie im, że z rakiem można walczyć w kolorowy sposób – tak też warsztaty zorganizowane w salonie Maniewski były nasycone pozytywną energią. A list od prezes fundacji Magdaleny Prokopowicz przyniósł wzruszenie i dodał otuchy uczestniczkom.

 

Akcja „Daj Włos” wspiera kobiety, które utraciły włosy zmagając się z chorobą nowotworową. Dlatego też na warsztatach skupiono się na pokazaniu im w jaki sposób mogą przywrócić „porządek” na swojej głowie. Panie mogły nie tylko uzyskać od specjalistki z Rokoko Hair Company fachowe porady dotyczące doboru peruki, chust i turbanów, ale także przymierzyć je. Miały, także okazję oddać się w ręce stylistów, którzy wyczarowali na ich głowach ultrakobiece i wygodne fryzury. Natomiast tajnik makijażu i praktycznych porad jak uzupełnić utracone brwi i rzęsy udzielały profesjonalne makijażystki. Udowodniły, że dzięki odpowiednio dobranemu makijażowi mogą poczuć się lepiej i odzyskać pewność siebie. Warsztaty obejmowały, także lekcję doboru kształtu oprawek okularów do twarzy i charakteru.

 

Całe wydarzenie odbywało się w przyjaznej atmosferze w której można było wyczuć ducha wygranej walki z chorobą. Panie mogły wymienić się swoimi spostrzeżeniami oraz porozmawiać z koordynatorką akcji „Daj Włos” Anną Kupiecką – prawdziwą entuzjastką pełną ciepła i motywacji. Czas umilała im restauracja Nova Resto Bar, która zadbała o ich podniebienia dzięki pysznemu poczęstunkowi.

 

Sam Maciek Maniewski, który stykając się na co dzień z podobnymi sytuacjami jest mocno zaangażowany w Akcję. Pragnie ją rozpowszechnić i zarazić nią fachowców, a poprosi o wsparcie w akcji m.in. Waldemara Koteckiego, ważną osobistość w branży fryzjerskiej. Mówi – „Codziennie w salonach fryzjerskich marnowanych jest tysiące włosów, które mogłyby służyć jako materiał na peruki. Daj włos, ale nie do kosza! Każda kobieta powinna czuć się piękna i wartościowa, więc moją misją jest pomóc jej w tym, ponieważ wiara w swój wygląd i dobre samopoczucie może czynić cuda”. I niech te słowa będą przyświecały warsztatom „Porządki na głowie”!

 

{gallery}fryzury_maniewski2{/gallery}

Oceń ten artykuł
(2 głosów)