piątek, 21 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

HIFU Prolift – skuteczna technologia odmładzania i wyszczuplania

By 22 listopada 2017 1071

hifu proliftTwoi klienci oczekują wymiernych efektów zabiegowych bez użycia metod inwazyjnych ?

Jest na to odpowiedź - HIFU  (high intensity focused ultrasound).

 

Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali ultradźwiękowej  do zaawansowanych terapii ujędrniających daje nam szerokie spektrum działania i pozwala na stopniowe uzyskanie efektów już po 1 zabiegu.

 

Technologia HIFU od 20 lat jest wykorzystywana i ceniona w medycynie  w przypadku leczenia guzów, dzięki wieloletnim doświadczeniom lekarzy mamy  pewność bezpieczeństwa zabiegu.

 

Mechanizm działania

Technologia HIFU pozwala nam na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje  kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

 

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 60-75C jest w zależności od potrzeby dostarczana do: powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

 

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

 

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.

 

Zalety:

  • redukcja zmarszczek
  • uniesienie brwi
  • ujędrnienie twarzy i ciała
  • poprawa kolorytu skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • likwidacja tzw. podwójnego podbródka
  • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
  • poprawa jędrności w przypadku wiotkiego brzucha

 

W większości przypadków pierwszy efekt widoczny  już po zabiegu

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Ogromną zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

 

Więcej na: http://www.abacosun.pl/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 18 stycznia 2018 22:37