piątek, 21 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

IPL+RF E-Light SHR

laser ipl rf elight shrSHR w połączeniu z systemem "In Motion" stanowi przełom w trwałej depilacji. Leczenie jest przyjemniejsze niż w przypadku konwencjonalnych systemów, a skóra jest lepiej chroniona. Zabiegi polegają na dostarczeniu energii do mieszków włosowych, co powoduje wytworzenie ciepła i tym samym zniszczenie mieszka włosowego.

 

Technologia SHR wykorzystuje melaninę włosa jako drogę przenikania oraz dodatkowo delikatnie ogrzewa skórę co pomaga przenikać energii w głąb skóry właściwej.

 

Technologia SHR wykorzystuje melaninę włosa jako drogę przenikania oraz dodatkowo delikatnie ogrzewa skórę co pomaga przenikać energii w głąb skóry właściwej.

 

Badania wykazały, że wolniejszy, ale dłuższy proces ogrzewania jest znacznie bardziej skuteczny od trwałego usuwania włosów niż wysokie i krótkie impulsy energii. Dlatego też, podczas korzystania z technologii SHR, urządzenie emituje impuls wiele razy (w ruchu), przy użyciu niskiej energii.

 

 

Wskaźnik powtórzeń regulowany jest do 10Hz, czyli emisji 10 impulsów na sekundę. Tak więc, melanina we włosach a także komórki macierzyste, ogrzewane są małą dawką energii w zwolnionym tempie, w dłuższym okresie czasu. Uzyskujemy wtedy w okolicach mieszków włosowych temperaturę w zakresie od 45*C do 60*C.

 

E-Light IPL+RF - działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

 

 

Zabiegi E-Light IPL+RF wykonuje się w celu usunięcia zmian posłonecznych, przebarwień, zmarszczek czy też do leczenia trądziku. Stosunkowo prosta obsługa urządzenia za pomocą ekranu ciekłokrystalicznego daje szerokie możliwości w doborze odpowiednich parametrów zabiegu. Duży rozmiar plamki zabiegowej E-Light(12x45 mm) skraca czas pracy, umożliwiając szybsze usuwanie zmian.

 

W urządzeniu E-Light zminimalizowano odczucia bólowe pacjenta, co jest niezwykle istotne, ponieważ osoby bardzo wrażliwe na ból często rezygnują z zabiegu w obawie przed nieprzyjemnymi odczuciami. To urządzenie pozwoli im korzystać z pożytków terapii falami radiowymi i IPL z poczuciem komfortu.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Moc urządzenia 2400 Watt
 • Wyposażenie - Głowica SHR z 1 filtrem i głowica IPL+RF z 5 filtrami
 • Filtry 420-1200nm; 510-1200nm; 560-1200nm; 640-1200nm oraz 755nm-1200nm - polecamy do usuwania owłosienia przy ciemniejszej karnacji
 • Moc SHR - 1-26J/cm2
 • Rozmiar plamki - 15x50mm2
 • Długość impulsu 1-15ms
 • Puls - Pojedyńczy
 • Częstotliwość impulsu - 1-10Hz
 • Przerwa między pulsami - 1-30s
 • Moc IPL+RF - 10-50 Jouli x cm2
 • System chłodzenia - Kryształ - chłodzenie ciągłe (-4°C~4°C ) + chłodzenie powietrzem + zamknięty obieg wody

Więcej na: http://profi-med.eu/

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany piątek, 29 lipca 2016 21:11