środa, 16 października 2019
Miło Cię widzieć!

Laser Pico Sure

laser pico sureInnowacyjnym narzędzie laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.

 

Pico/sekunda równa jest bilionowej sekundy !!! to oznacza że wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko.

 

Dzięki temu kontakt ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.


Szybkość i precyzja działania Pico Sure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu zabiegu.

 

A co równie istotne – efekty zabiegów Pico Sure nie pozostawiają blizn po zabiegowych. Zastoswanie lasera to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych !!! pomaga również skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu.

 

 

 

 

 

Więcej na: http://laserykosmetyczne.eu/

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)