czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but targi_spa is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Targi SPA&Wellness

By 02 czerwca 2011 9910

Rekordowa liczba wystawców 5-tej edycji Targów SPA&Wellness

 

103 wystawców zaprezentowało swoje produkty i usługi podczas 5-tej edycji Targów SPA&Wellness w Krakowie. Nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu relaksacyjnego oraz leczniczego, zabiegów nieinwazyjnych wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne, markowe kosmetyki oraz innowacyjne terapie i technologie przyciągnęły do Krakowa wielu zwiedzających.


Jestem jak zwykle bardzo zadowolony z wyników obecności na Targach. Nasza firma jest z Państwem od początku istnienia Targów i mamy dobre doświadczenie jeśli chodzi o jakość inwestorów. Ci, którzy tutaj przyjeżdżają są bardzo konkretni Wiedzą, o co pytają. Nasze późniejsze realizacje powodują, że każdego roku niecierpliwością czekamy na Targi organizowane w Krakowie.– mówi Krzysztof Rostkowski z Instytutu LestheZone.

 

Najlepszy Produkt SPA i Wellness

Po raz pierwszy w historii Targów zostały wręczone medale Targów SPA i Wellness. Główną ideą Konkursu na Najlepszy Produkt SPA i Wellness jest promowanie nowości w zakresie produktów i usług prezentowanych na targach. Komisja konkursowa złożona z branżowych specjalistów, dziennikarzy i przedstawicieli organizatora Targów przyznała trzy Nagrody Główne Targów SPA&Wellness 2011:

 

 

-w kategorii „Wyposażenie i urządzenia do SPA” nagrodę otrzymały następujące produkty: SOFT PACK SYSTEM PURE (NOVA 2 Chmielewscy SP.J.) oraz  HialuroFrax (Instytut LestheZone);

 

-w kategorii „Kosmetyki do SPA” nagrodzono: Czereśnioterapię - maskę rozgrzewającą i balsam czereśniowy (Alchemia Urody).

 

Przyznano także trzy wyróżnienia:

 

 

-w kategorii „Wyposażenie i urządzenia do SPA” wyróżniono: Urządzenie do krioterapii KRIOPOL R (Kriomedpol Sp. z o.o.);

 

-w kategorii  „Kosmetyki do SPA” wyróżniono dwa produkty: PLATIN MEN – ekskluzywną linię kosmetyków dla mężczyzn (Instytut Zdrowia i Urody by Iwona Wójcik) oraz serię kremów do odmładzania skóry: Living Pearl, Liquid Gold, Bio-Serum, Eye SPA (Australian Naturel).

 

 

Idea konkursu została doskonale przyjęta przez wystawców.

Myślę, że konkurs na Najlepszy produkt SPA&Wellness jest bardzo dobrym uzupełnieniem formuły Targów. Możemy dobrze marketingowo wykorzystać sukces, który w nim odnieśliśmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję. -  powiedział Andrzej Chmielewski z firmy Nova2 Chmielewscy Sp. J.

 

Cztery strefy nowości

Branża SPA&Wellness uznawana jest za jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi rynku rozrywki i rekreacji. Wiedzą o tym m.in. firmy z branży IT, które również były obecne na Targach.

Nasza firma proponuje rozwiązania informatyczne dla branży SPA. Szukaliśmy na Targach potencjalnych inwestorów, którzy myślą o przejściu z papieru do rozwiązań informatycznych – to naturalny kierunek rozwoju dla firm.  Warto było tu przyjechać. To nasza pierwsze tego typu wystawa i zaliczamy ją do udanych. Nawiązało się wiele owocnych kontaktów z wystawcami. – Jacek Czernuszenko, COTIS EU Sp. z o.o.

 

Podczas Targów odwiedzić można było cztery strefy pełne nowości i innowacyjnych rozwiązań: MED SPA, Beauty SPA, Strefę Masaży oraz Strefę pokazów i nowości – gdzie najnowsze trendy i produkty w branży SPA i Wellness prezentowane były na scenie.

 

Adresatami krakowskich Targów SPA&Wellness są przede wszystkim odbiorcy branżowi związani z kosmetyką, spa i wellness, osoby pracujące
w gabinetach kosmetycznych, inwestorzy, właściciele, menedżerowie ośrodków SPA i hoteli, a także specjaliści, masażyści, trenerzy, terapeuci i architekci. Niektórzy zwiedzający planowanie własnego biznesu rozpoczynają od… wizyty na Targach.

Planujemy inwestycję związaną z medycyną estetyczną. Nasza wizyta tutaj, to tak naprawdę początek realizacji dużego projektu. Dużym plusem tych Targów jest ich różnorodność. Zwiedzając ocieramy się praktycznie o wszystkie dziedziny branży SPA&Wellness: medyczne, paramedyczne i kosmetyczne. – mówi Jacław Rotkiewicz, jeden ze zwiedzających.

 

 

Wiodąca impreza branży SPA&Wellness

Krakowskie Targi SPA&Wellness to jedyna profesjonalna impreza w Polsce poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i wellness. Organizatorzy Targów SPA&Wellness już dzisiaj planują kolejną edycję imprezy. Według wystawców krakowskie Targi mają szansę, by stać się topowym miejscem spotkań branży.

W tym roku odbyliśmy dużo konkretnych rozmów. W porównaniu z tamtym rokiem jest większa liczba wystawców. Bywamy na kilku podobnych imprezach w Polsce. Myślę, że Targi SPA&Wellness w Krakowie mają szansę, by stać się wiodącą imprezą dla całej branży. – mówi Bogdan Policewicz, Kriomedpol Sp. z o.o.

 

{gallery}targi_spa{/gallery}

Oceń ten artykuł
(2 głosów)