niedziela, 23 czerwca 2024
Miło Cię widzieć!

hifuHIFU to technologia, która doskonale się sprawdza w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz ciała. Nazwa to skrót od angielskiego high intensity focused ultrasound, co znaczy skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Sama technologia jest znana od dawna, już 20 lat temu stosowano ją w medycynie do usuwania guzów, m.in. raka prostaty. Od kilku lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej i jej popularność nabiera tempa.

 

HIFU, podobnie jak USG, wykorzystuje ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. O ile jednak w USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby czy płodu, a potem wracając, rysuje obraz na ekranie, w HIFU jej zadanie jest zupełnie inne: ma powodować ruch komórek tkanek. Jeśli nadamy fali odpowiednią częstotliwość, spowoduje w tkance tarcie, a przez to efekt przegrzania lub wręcz kontrolowanego poparzenia. Fala akustyczna stymuluje komórki do regeneracji, a następnie do odbudowy zdrowych komórek i włókien kolagenowych.
Technologia Hifu jest bezinwazyjna, ponieważ nie narusza struktury skóry, a wiązka ultradźwiękowa wnika dużo głębiej, pracując na obszarze mięśniowo- powięziowym.

 

Organic Hifu posiada 5 różnych głowic zabiegowych , które przeznaczone są do pracy na różnych obszarach skóry. Dzięki temu precyzyjnie możemy opracować zarówno okolice oka jak i np. okolice brzucha czy ud. Głowice są wymienne, każda z nich posiada po 10000 strzałów.

 

Urządzenie jest ładne i lekkie, z łatwością mieści się w niedużej walizce, przez co z łatwością możemy go przenosić z gabinetu do gabinetu. Przejrzyste i łatwe menu zdecydowanie ułatwia pracę z klientem.

 

Cena wynajmu: 1500zł/m-c + 7 groszy za impuls

 

Więcej na: http://www.organicoxygen.pl/

 

Oceń ten artykuł
(6 głosów)