niedziela, 23 czerwca 2024
Miło Cię widzieć!

mantisUrządzenie MANTIS proponuje naturalne i nieinwazyjne rozwiązanie, aby pomóc klientom przywrócić piękne i zdrowe ciało oraz poprawić ich kondycję psychofizyczną.

 

Jest to możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i badaniom naukowym. Badania kliniczne, które trwały kilka dekad, wykazały pozytywny wpływ endomasażu na wyniki leczenia terapeutycznego.  W szczególności poprzez masaż tkanki łącznej, poprawę działania układu krwionośnego i limfatycznego, co korzystnie wpływa na wymianę metaboliczną. Dzięki temu stymulowane są również adypocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tłuszczu.

 

Endomasaż jest techniką, która łączy zasysanie skóry z masażem rolkowym, który może być wykonywany na różnych częstotliwościach i ustawieniach mocy, w zależności od problemu, który leczymy. Endomasaż naśladuje masaż ręczny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie: ta „gimnastyka” tkanek przywraca prawidłowe mikrokrążenie oraz udrażnia kanały limfatyczne, usprawnia to wymianę osmotyczną i prawidłowe dotlenienie tkanek, przywraca funkcje organizmu, które zanikają z upływem czasu. Dzięki stochastycznym impulsowym polom magnetycznym, technika ta przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Przy zabiegach na twarz, uzyskujemy widoczną redukcję zmarszczek i poprawę kolorytu skóry, co czyni twarz promienną i jędrną.

 

Zalety w porównaniu do starszych systemów:

 • endomasaż magnetyczny – masaż mechaniczny sam różnie oddziaływuje na organizmy ludzi, pole magnetyczne przenika wszędzie tak samo
 • wykorzystanie najnowszej technologii – synergia masażu mechanicznego rolkami napędzanymi w obydwu kierunkach oraz zmiennego podciśnienia i pola magnetycznego o specjalnej częstotliwości
 • innowacyjność – wykorzystuje pole magnetyczne o zastrzeżonej częstotliwości
 • szybka amortyzacja – tańszy aparat droższy zabieg
 • rezultaty – szybsze i bardziej długotrwałe
 • podróbki – dzieki opatentowanej technologii eliminujemy “podobne” aparaty z Dalekiego Wschodu
 • gwarancja – zapewniająca bezpłatne wsparcie przez 24 miesiące
 • serwis – dzięki podłączeniu aparatu do internetu możemy błyskawicznie zdiagnozować ewentualne problemy
 • inteligencja – posiada system regulujący podciśnienie w zależności od stopnia zanieczyszczenia filtra

 

Technologia D. E. S. [opatentowany system energii dualnej]

Wykorzystujący wiele opatentowanych technologii system D.E.S łączy dwie innowacyjne technologie w jednej głowicy: masaż mechaniczny napędzanymi rolkami (MRM) i pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem (CMPS).
System D.E.S to złoty standard na polu medycznym i kosmetycznym wśród nieinwazyjnych zabiegów przeciw niedoskonałościom i wielu rodzajom zmian zapalnych. Eksperymenty dowodzą, że części ciała poddane zabiegowi pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) mają zwiększone ukrwienie. Prowadzi to do lepszej wymiany tlenu między tkankami. W tym samym czasie toksyny i niechciane substancje są drenowane. Mechaniczny masaż napędzanymi rolkami (MRM) pozwala na dokładną reprodukcję masażu manualnego oddziaływując zdecydowanie głębiej. Jest to możliwe dzięki jednoczesnej akcji dwóch dwukierunkowo napędzanych rolek i pulsacyjnemu podciśnieniu pracującemu według autorskiego programu firmy MANTIS. Wyszczuplający, tonizujący i ujędrniający efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu pozostając widocznym przez dłuższy czas. Zabieg na twarz jest przeprowadzany bez rolek wykorzystując kombinację pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) i podciśnienia. Powtórne natlenienie tkanki i stymulacja fibroblastów daje bezprecedensowe rezultaty. Zabieg ten wygładza zmarszczki przywracając naturalną elastyczność, blask i jędrność skórze twarzy.

 

Twarz

 • redukcja zmarszczek
 • przywrócenie napięcia skóry
 • efekt przeciwstarzeniowy

 

 

Ciało

 • cellulit i skóra z dołkami
 • obwisła skóra
 • rozstępy
 • retencja wody
 • zlokalizowane otłuszczenia

 

 

Impulsowe pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym

„Energia magnetyczna jest elementarną formą energii,
od której zależy życie wszystkich organizmów”

prof. W. Heisenberg, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki

Dzięki nauce i technologii przywracane jest piękno twarzy i ciała: wykorzystanie technologii impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym stanowi końcowy rezultat ponad 50 lat badań i testów w najbardziej zaawansowanych medycznych  ośrodkach badawczych na świecie. System impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym gwarantuje intensywne i skuteczne działania na obszarach ciała poddanych zabiegowi i może być wykorzystywany w różnych rodzajach problemów, zarówno do usuwania skutków jak i ich przyczyn. system impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym sprawdza się w leczeniu wszelkich problemów, których przyczyna znajduje się w stresie komórkowym. Badania wykazały wyraźny wzrost aktywności proliferacji fibroblastów w leczonej tkance, które ujędrniają i napinają tkankę, zapewniając w ten sposób trwałe rezultaty. wykazały również znaczną poprawę krążenia krwi. Dzięki detoksykującemu działaniu i uwalnianiu płynów, technika impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym jest idealna do redukcji obrzęków limfatycznych i cellulitu.

 

Zabieg i głowice zabiegowe

MANTIS to innowacyjny system mający zastosowanie w branży estetycznej w leczeniu defektów i wszelkiego rodzaju nieregularności skóry. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze dzięki oprogramowaniu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, pełniącego funkcję wirtualnego trenera. Na ekranie widoczne są wybrane programy terapeutyczne wraz z omówieniem i przedstawieniem graficznym protokołu zabiegowego. MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia dobre samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. siłą aparatu MANTIS są cztery głowice zabiegowe przeznaczone do leczenia różnych powierzchni ciała i twarzy.

 

Głowica DES do zabiegów na ciało
Największa głowica zabiegowa wyposażona jest w zmotoryzowane rolki poruszające się w różnych kierunkach, pracujące równocześnie z systemem pulsacyjnego podciśnienia i systemem pulsacyjnym polem magnetycznym ze stochastycznym rezonansem (CMPS). Głowica przeznaczona jest do leczenia dużych powierzchni ciała takich jak pośladki i uda, gwarantuje optymalne pokrycie powierzchni.

 

Głowica DES-MINI do zabiegów na ciało.
Głowica posiada te same właściwości co głowica DES. Charakteryzuje się mniejszym rozmiarem, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do leczenia małych powierzchni ciała np. kolan czy łydek.

 

Głowica do zabiegów na ciało MAXENERGY (PMF z rozładowaniem kondensatora)
Głowica wyposażona w unikalny i silnie odziałujący system pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF), dzięki któremu możliwe jest wywołanie terapii szokowej w głębokiej warstwie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabieg głowicą MAXENERGY może być połączony z aplikacją specjalnie opracowanej formuły kremu, którego składniki aktywne za pomocą systemu pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF) wprowadzane są w głąb skóry.

 

Głowica do zabiegów na twarzy VIXO (CMPS + mikropodciśnienie)
Głowica zabiegowa wyposażona w optymalnie skalibrowany system CMPS przeznaczona do korekty defektów skóry takich jak zmarszczki czy utrata jędrności. Dzięki możliwości głębokiej penetracji skóry jest wykorzystywana do aplikacji produktów kosmetycznych o specjalnej formule, które uzupełniają wszystkie zabiegi i uwypuklają rezultaty

 

   
Głowica MAXI DES jest łatwą w obsłudze, zabiegową głowicą do leczenia dużych powierzchni ciała. Dzięki ujędrniającemu, tonizującem i dotleniającemu działaniu daje długotrwałe rezultaty.
Głowica MINI DES przynosi takie same efekty co głowica MAXI DES, oddziałując na małe i trudno dostępne powierzchnie ciała np.: kolana czy łydki.
Głowica MAXENERGY bazuje na silnie działającym systemie PMF, wywołując terapię szokową w warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosowana jest również do aplikacji specjalnie opracowanego magnetokatalitycznego kremu, który głęboko penetruje skórę, dzięki wytworzonym przez PMF jonowym kanalikom w skórze.
Głowica VIXO stosowana jest w zabiegach przeciwstarzeniowych na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Redukuje zmarszczki i inne defekty estetyczne skóry.

 

 

Kosmetyki profesjonalne

 KREM MAGNETYCZNY MANTIS
(MANTIS MAGNETIC CREAM)

Krem magnetyczny MANTIS to linia profesjonalnych kosmetyków opracowanych w celu poprawy i zwiększenia wpływu technologii MANTIS dla uzyskania najlepszego efektu. Dzięki technologii impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym (CMPS) oraz specjalnej formuły kosmetyków, uzyskuje się bardzo głęboką penetrację substancji aktywnych. Efekt: osiągamy większą skuteczność i lepsze rezultaty w porównaniu do tradycyjnych produktów kosmetycznych. Produkty kosmetyczne MANTIS są zgodne z rygorystycznymi przepisami i spełniają najwyższe  standardy techniczne i jakościowe. Krem magnetyczny MANTIS został opracowany nie tylko do likwidowania  problemów figury, jej niedoskonałości, ale także do poprawy ogólnego stanu komórek organizmu. W rzeczywistości, dzięki innowacyjnemu połączeniu składników aktywnych w jonowej formule, które są wchłaniane przez tkanki za pomocą zaawansowanego technologicznie systemu, produkty MANTIS mają bezpośredni wpływ na przyczyny niedoskonałości. W ofercie znajdują się dwa rodzaje kremów magnetycznych MANTIS: MULTISYSTEM do twarzy i ACTIVER do ciała.

 

 MULTISYSTEM (TWARZ)

W miarę upływu czasu skóra starzeje się w wyniku ogólnego spadku napięcia. Starzenie jest zjawiskiem złożonym, obejmującym różne procesy, takie jak: utrata napięcia i blasku, zwiotczenie skóry, zmarszczki i drobne linie. MULTISYSTEM oferuje potężną i bogatą formułę rewitalizującą skórę, która ma na celu zagwarantowanie  skutecznego i długotrwałego działania anti-aging oraz stymulację powstawania kolagenu i elastyny aby widocznie redukować zmarszczki i drobne linie.

 

 ACTIVER (CIAŁO)

Utrata masy ciała, starzenie się, ciąża są przyczyną głównych niedoskonałości ciała takich jak cellulit, utrata elastyczności i napięcia oraz powstawanie rozstępów. ACTIVER, wyszczuplający i antycellulitowy krem to zabiegów z substancjami aktywnymi w jonowej formule, ma właściwości drenujące, napinające i wygładzające skórę. Ponadto zapobiega oznakom starzenia, zwiększa produkcję kolagenu oraz wyraźnie napina skórę.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://polmax.eu/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)