niedziela, 21 lipca 2024
Miło Cię widzieć!

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

 

crissWychodząc naprzeciw potrzebom klientów marka CRISS wprowadziła na rynek zmienioną wersję poprzedniego aparatu Hydroxy4. W tej chwili występuje on w kolorystyce czystej bieli z niebieskim podświetleniem.

 

Aparat CRISS Hydroxy4 służy do złuszczania naskórka (abrazji) przy użyciu tlenu z butli oraz soli fizjologicznej wyrzucanych przy użyciu specjalnej dyszy z mocą 5-8 bar.
Jest to ważne, gdyż zbyt niskie ciśnienie nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów.
Jednak wyższe ciśnienie jest już niebezpieczne dla skóry.

 

Istnieje możliwość rozbudowania go o dodatkowe dysze do zabiegów infuzji tlenowej, która pozwala bezdotykowo rozprowadzić pożądany kosmetyk na skórze i masażu tlenowego będącego świetnym wykończeniem zabiegu.

 

Producent udziela dożywotniej gwarancji (nie krótszej niż 36 miesięcy) na urządzenie oraz kompleksowy i sprawny serwis.

 

Więcej na: http://criss.pl/

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)