wtorek, 23 kwietnia 2024
Miło Cię widzieć!

hifu comapact 3dHIFU (High  Intensity Focused Ultrasound)- System opierający się na zastosowaniu silnie skupione fali dźwiękowej.Jest to jedna z najnowocześniejszych metod niechirurgicznej poprawy wyglądu.

 

Dzięki zastosowaniu systemu punktów energetycznych emitowanych w niewielkiej odległości od siebie pozwala na uzyskanie  maksymalnej wydajności zabiegowej, maksymalnej głębokości działania bez termicznego uszkodzenia tkanek.

 

W efekcie uzyskujemy efekt odbudowania włókien kolagenowych,odbudowę struktury skóry,poprawa owalu twarzy,ujędrnienie skóry.

 

Urządzenie jest w stanie wygenerować natychmiastowy skurcz,neokolageneze,elastogeneze,pozwalając jednocześnie na wpływ na wszystkich poziomach naskórek, skóra właściwa,lifting powierzchniowych mięśni.Ten ostatni ma zasadnicze znaczenie w liftingu twarzy. Maksymalna głębokość działania tej technologii sprzyja odbudowie tkanek.

 

Temperatura powstała w efekcie zastosowania technologii HIFU może wynieść 65-70 stC.Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia zwiększają naturalną zdolność regeneracji tkanek.System Ultra Lift HIFU jest wstanie sięgnąć do głębokości 4,5mm. , a nawet 13mm

 

Celem uzyskania kontrolowanej głębokości działania fal urządzenie posiada trzy przetworniki:

  • 10MHz pozwala na uzyskanie skupienia ogniskowej na poziomie 1,5mm(skierowane głównie na terapię naskórkową)
  • 8MHz pozwala na skupienie ogniskowej na poziomie 3mm(działanie na poziomie głębokich warstw skóry)
  • 4MHz pozwala na skupienie ogniskowej na poziomie 4,5mm( lifting twarzy,powierzchniowe mięśnie twarzy)

Głowice o głębokości penetracji 8mm/13mm są przeznaczone do zabiegów mających na celu eliminację tkanki tłuszczowej, zabiegów ujędrniających na ciało, zabiegów eliminujących blizny i rozstępy. Każdy strzał to 525 impulsów

 

System NUTRI HIFU pozwala na skupienie energii z możliwością selektywnego wyboru głębokości oddziaływania.Pozwala na oddziaływanie na tkanki z zachowaniem nienaruszonego naskórka.Dzięki temu możemy wykonywać zabiegi przy każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku.

 

Urządzenie ULTRALIFT HIFU COMPACT 3D wyróżnia się głowicami o 525 punktach zabiegowych na ciało a nie jak w przypadku tradycyjnych urządzeń jedną linią

 

Urządzenie pozwala na regulację ilości linii emitowanych podczas jednego uderzenia.

 

Dane techniczne:

  • zasilanie 230V/50Hz
  • maksymalna moc 200W
  • głowice na twarz 1,5/3/,4,5 mm 10000linii
  • głowice na ciało 8/13mm  525 pinów na uderzenie  550 strzałów
  • moc 0,1-3J regulowane co 0,1J
  • czytelne menu
  • Gwarancja 24 mce

 

Więcej na: http://www.healthbeautytech.pl/

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)