wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

torba_eco_zestawW ofercie firmy kosmetycznej Clarena pojawił się nowy, w stu procentach naturalny produkt do masażu – stemple bursztynowe. Zabieg z wykorzystaniem tego szlachetnego surowca działa wzmacniająco i uspokajająco, przez co polecany jest szczególnie dla osób zmęczonych i żyjących w ciągłym napięciu.

 


 

W magiczną i leczniczą moc bursztynu wierzono już od najdawniejszych czasów. Dziś wierzenia te znalazły swoje potwierdzenie w zabiegach kosmetycznych z wykorzystaniem opracowanych przez ekspertów Clareny, ekologicznych stempli bursztynowych. Za ich pomocą można wykonać zarówno relaksacyjny masaż twarzy, jak i całego ciała. 

 

Masaż twarzy Eco Amber Stamps – przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, a szczególnie do pielęgnacji cery zmęczonej z oznakami starzenia i wymagającej odnowy. Zabieg poprawia poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry, sprawiając że staje się ona  elastyczna i jędrna, a zmarszczki wyraźnie się spłycają.

 

Masaż ciała Eco Amber Stamps – ma silne działanie antyrodnikowe. Świetnie oczyszcza skórę z martwego naskórka, toksyn i nadmiaru serum. Już po pierwszym zabiegu staje się ona bardziej elastyczna i nawilżona. Dodatkowo dobroczynne działanie bursztynu podnosi odporność organizmu, co jest szczególnie istotne w porze jesienno-zimowej.

 

Eco Amber Stamps do twarzy, cena 29 zł, 2 szt., kod 4032; Eco Amber Stamps do ciała, cena 39 zł, 2 szt., kod 4031

 

O firmie

 

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych. Firma jest obecna na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w obsłudze gabinetów kosmetycznych. Clarena dostarcza wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dermokosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy. Oferta firmy obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych oraz autorskie zabiegi pielęgnacyjne. Sprzedaż produktów prowadzona jest poprzez sieć autoryzowanych punktów partnerskich. Firma działa aktywnie na arenie międzynarodowej,  jej produkty dostępne są obecnie w 19 krajach Europy, a proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż  się rozwija. Clarena została wyróżniona prestiżowymi tytułami, m.in: Luksusowa Marka Roku 2011 i 2012, Ekspert Urody 2010 (LNE & spa), InStyle Best Beauty BUYS 2010, Beauty Premium 2010, Gepard Biznesu 2012, Efektywna Firma 2012.

 

clarena_news

Oceń ten artykuł
(2 głosów)