środa, 20 października 2021
Miło Cię widzieć!

Dobre samopoczucie dla ciała, pieszczota dla umysłu.

Chakra Stone Massage - Masaż gorącymi kamieniami

 

Firma Gerard's oferuje produkty, które przynoszą długotrwałe efekty i tworzone są w oparciu o ekskluzywne formuły, wzbogacone w wyselekcjonowane cenne składniki aktywne. Wykwalifikowana kadra naukowców opracowuje i udoskonala nowatorskie i spełniające określone zadania formuły, respektując jednocześnie prawa natury. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, kontynuacja badań i rozwój to środki, których celem jest oferowanie swoim konsumentom ciągle nowych produktów i zabiegów kosmetycznych spełniających wymogi Unii Europejskiej.


Jednym z polecanych przez nas zabiegów jest masaż gorącymi kamieniami z lawy wulkanicznej. Jest to rytuał działający welness, obejmujący ciało, umysł i duszę.


Starożytna umiejętność pochodząca od Indian amerykańskich, którzy połączyli ruchy masażu manualnego z energetycznymi właściwościami kamieni wulkanicznych. Potrafili zharmonizować i oczyścić ciało oraz umysł.

Ten rewolucyjny masaż energetyczny, znany  kulturom orientalnym, został ponownie odkryty i stał się popularnym i docenianym zabiegiem kosmetycznym. Odpowiednia stymulacja punktów Chakra oraz moc minerałów znoszą stres, usuwają blokady, neutralizują negatywną energię, przekazują uczucie dobrego samopoczucia i harmonii. Wykorzystane techniki ucisku powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę cyrkulacji krwi, szybsze dostarczanie substancji odżywczych oraz usprawnienie wydalania toksyn z organizmu.
Masaż kamieniami jest sztuką, która łączy delikatność i prostotę pracy manualnej z właściwościami gorących kamieni. Masaż ten nie tylko przynosi ulgę w zaburzeniach fizycznych, ale stawia również czoło ich przyczynom, respektując sugestie dane nam przez tysiącletnie doświadczenie orientalne.


W masażu gorącymi kamieniami wykorzystujemy: kamienie z lawy wulkanicznej, kamienie półszlachetne, specjalnie opracowany naturalny olej rebalansujący do masażu oraz dwa olejki esencjonalne.

 

Autor: Monika Urban - Demiańczuk

Oceń ten artykuł
(14 głosów)