poniedziałek, 26 października 2020
Miło Cię widzieć!

Karboksyterapia CRISS – efektywna rewitalizacja i odmłodzenie skóry

karboksuyerapiaAYCOM prezentuje nowoczesne urządzenia do zabiegów profesjonalnych w gabinetach kosmetycznych - aparaty CRISS CARBO-OXY, wyposażone w moduł karboksyterapii oraz moduł zabiegów tlenowych (oksybrazja, infuzja tlenowa i masaż tlenowy).

Urządzenie posiada wbudowany, specjalny program do zabiegów w okolicach oczu, ponadto precyzyjnie regulowaną prędkość przepływu i dawki CO 2.  

 

To jedyny na rynku polskim aparat do karboksyterapii posiadający funkcję dwa w jednym - moduł karboksyterapii i moduł oksybrazji w jednym urządzeniu!

Nowość! W komplecie z urządzeniem  jest dostępny tablet z przekątną ekranu 7” do sterowania aparatem w module karboksyterapii. 

 

Zabieg karboksyterapii

Karboksyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla to zabieg zyskujący coraz większą popularność ze względu na skuteczność w poprawie jakości skóry.

Medyczny dwutlenek węgla, podawany jest z certyfikowanej butli, dostarczanej przez uprawnionego producenta. Ilość gazu jest dokładnie odmierzona i podana śródskórnie lub podskórnie, przy pomocy bardzo cienkiej igły (insulinówki).
Zabieg poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek oraz stymuluje produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest sprężysta , gładka, dobrze odżywiona, zdrowa skóra.

 

Spektakularne korzyści dla skóry

Karboksyterapia skutecznie pomaga zlikwidować cienie pod oczami, spłycić zmarszczki czy blizny, przeciwdziałać trądzikowi. Wpływa na wysmuklenie sylwetki poprzez mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry. Efektem towarzyszącym zabiegowi jest skrócenie włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

 

Aparat CRISS CARBO posiada programy z redukcją bólu. Firma udziela klientom 3 lat gwarancji na urządzenia ze swojej oferty, gwarantuje profesjonalny serwis i opiekę marketingową dla gabinetów.

Serwis telefoniczny - gwarancyjny i pogwarancyjny - jest czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

 

AYCOM od wielu lat ściśle współpracuje z placówkami naukowymi, m.in. Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, z Katedrą Kosmetologii Wydział Nauk Medycznych Społecznej Akademii Nauk w Warszawie oraz Instytutem Kosmetologii i Badań Leków.

 

Wiele problemów skóry – jedno rozwiązanie  - CRISS CARBO-OXY

  1. Likwiduje cienie i worki pod oczami
  2. Niweluje zmarszczki i bruzdy
  3. Poprawia jędrność dekoltu
  4. Rozbija złogi tłuszczowe, modeluje sylwetkę
  5. Ujędrnia szyję i zmniejsza „drugi podbródek”
  6. Zmniejsza widoczność blizn i rozstępów

 

Źródło: http://criss.pl/  

Oceń ten artykuł
(4 głosów)