wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Wiadomo, że przepaść pokoleniowa jest niczym, jeśli potrafimy znaleźć wspólny język odnośnie najważniejszych obszarów życia- zdrowia i wspólnych celów. Kobiety emanują empatią, dlatego każda z nas potrafi wczuć się w problemy innej- szczególnie w relacjach matka- córka. Zbliżający się Dzień Matki to doskonała okazja by wyrazić wdzięczność i miłość poprzez obdarowanie rodzicielki praktycznym prezentem. Wszak każda matka chciałby w pewnym wieku wyglądać jak córka!Jedynym minusem lata jest to, że obnaża defekty naszego ciała- zawsze możemy pomóc Mamie uporać się do wakacji z niektórymi dylematami sylwetki i zdrowia.

grape_2

GRAPE SEED EXTRACT NobleHealth to wyciąg z winogron- bogactwo związków chemicznych o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Ich zadaniem jest ochrona komórek i systemu obronnego organizmu przed wolnymi rodnikami, wytwarzanymi podczas procesów fizjologicznych, jak również w wyniku ekspozycji na liczne czynniki środowiskowe. Suplement ten wspomaga walkę organizmu z wolnymi rodnikami, które są bezpośrednio związane z naszym starzeniem, ponadto działa "rozjaśniająco" na skórę, gdyż przeciwdziała powstawaniu przebarwień skórnych, a co ważniejsze dodatkowo rozjaśnia te już, które szpecą nasze ciało. Kąpiele słoneczne są nieodzowną częścią letniego wypoczynku, pamiętajmy jednak, że promieniowanie słoneczne przyspiesza starzenie komórek skóry. Na ratunek spieszy nam wspominany suplementacyjny wyciąg z winogron, który stymuluje usuwanie resztek komórkowych i martwych mikroorganizmów, a przy okazji pełni rolę komórkowego regeneratora.

 

Włączając do diety GRAPE SEED EXTRACT działamy na "udrożnienie" naczyń krwionośnych i limfatycznych- składniki w nim zawarte wspomagają krążenie, zabezpieczając przed "efektem ciężkich nóg", które tak często dają się we znaki podczas upalnych dni. Zostaje nam jeszcze zatroszczenie się o cerę naszej Mamy- połączenie GRAPE SEED EXTRACT i COLLAGENU, collagen_2który zapewnia najwyższą dzienną dawkę kolagenu dostępnego w formie tabletki oraz 100% dziennego zapotrzebowania na witamin C i E- silnych antyoksydantów, które spowalniają procesy starzenia. Kolagen wypełnia zmarszczki mimiczne od wewnątrz, powoduje napięci delikatnej skóry wokół oczu- ten obszar jest pięć bardziej podatny na powstawanie zmarszczek niż reszta cery, ponadto wspomaga utrzymanie jędrności opadającego wraz z wiekiem owalu twarzy.

 

Najlepszy prezent na Dzień Matki?- kiedy mam wygląda jak córka, która zawsze może dołączyć do suplementującej się mamy i wówczas różnica międzypokoleniowa zaniknie nawet w wyglądzie!

dzien_matki12e
Oceń ten artykuł
(11 głosów)