czwartek, 19 września 2019
Miło Cię widzieć!

Na galaktykę piękna z Galaxy Venus

16 września 2018

galaxy venusCenisz nowoczesny, specjalistyczny sprzęt w salonie kosmetycznym? Taki, który oszczędza cenny czas i zapewnia satysfakcję z zabiegów?

 

Poznaj Galaxy Venus – najnowsze wielofunkcyjne urządzenie marki Rubica. Nie bez powodu otrzymało nazwę po bogini piękna – wygląda nieziemsko, czaruje nowoczesnym designem, ma też kosmiczne możliwości. Wszystko po to, by zabrać do galaktyki piękna.

 

Bo o tym, że każdy chce wyglądać pięknie, smukło i nieskazitelnie – zapewniać nie trzeba. Każdy lubi oderwać się od codziennych spraw i odwiedzić salon kosmetyczny. Docenia tam nie tylko profesjonalną obsługę, ale i zaawansowany technologicznie sprzęt zabiegowy, spełniający oczekiwania spektakularnych efektów.

 

Galaxy Venus umożliwia pracę zarówno w obrębie skóry twarzy, jak i ciała. Łączy w sobie funkcje czterech maszyn kosmetycznych: peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, fal radiowych, mezoterapii bezigłowej. Pozwala też na wykonanie masażu ultradźwiękami.

 

Wielofunkcyjność urządzenia Rubica zapewnia bezbolesne oczyszczanie skóry z martwych komórek naskórka i zanieczyszczeń, rozjaśnienie plam i przebarwień, błyskawiczny lifting, głęboki mikromasaż. Pomaga ponadtow redukcji zmarszczek i bruzd, a przez elektrostymulację mięśni poprawia trofikę tkanek. Gwarantuje lepsze ukrwienie, odżywienie i regenerację skóry, dzięki wtłaczaniu substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków. W efekcie skóra jest oczyszczona, odżywiona, natleniona, pełna młodzieńczego blasku, a sylwetka – smuklejsza. Urządzenie gwarantuje również wyszczuplenie ciała przez działanie fal radiowych, które wywołują ogrzanie tkanek, a że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa, zabieg RF doskonale modeluje i wyszczupla.

 

Galaxy Venus jest proste w obsłudze, posiada dotykowy wyświetlacz i składany ekran. Ma niewielkie wymiary. Jest urządzeniem bezpiecznym. Jego parametry zostały dobrane tak, by wywołać maksymalny efekt stosowanych terapii, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

 

Obecność Galaxy Venus w salonie zapewni komfortową pracę i satysfakcję klientów. Każdy chce przecież wyglądać pięknie, każdy lubi też czasem oderwać się od ziemskich spraw, poczuć jak gwiazda i odlecieć do galaktyki piękna.

 

Źródło: www.clarena.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)