poniedziałek, 26 października 2020
Miło Cię widzieć!

Test pasków wybielających przez invisiblefashion

test paskowKochani, ostatnio miałam przyjemność testować zestaw do wybielania zębów Bright White. W skład zestawu wchodzi 14 saszetek z 28 paskami oraz żel wybielający w formie długopisu, skala wybielająca i ulotka informacyjna. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić efekty ale najpierw kilka słów od producenta.

 

Dzięki paskom wybielającym Bright White osiągniesz ładny, czysty, biały uśmiech w jedyne 20-30 minut dziennie. Jest to najszybsza oraz najskuteczniejsza domowa metoda wybielania. Nasze paski zostały profesjonalnie opracowane przez specjalistów do bezpiecznego domowego stosowania.

 

Paski pomagają wybielić żółte zęby i usuwają przebarwienia z kawy, papierosów czy wina. Pokryte są specjalnym żelem zawierającym składniki, które podczas kontaktu ze szkliwem rozpuszczają przebarwienia organiczne powstałe w wyniku spożywania produktów spożywczych. Dzięki nowej formule paski są bezpieczne dla dziąseł i szkliwa.
 
Zawarty w opakowaniu żel wybielający w formie długopisu jest świetnym uzupełnieniem kuracji pasków wybielających. Pozwala on na dokładną aplikację substancji wybielającej w miejsca najbardziej dotknięte przebarwieniami np. kły.  Dzięki specjalnej końcówce wykonanej z drobnych włókien aplikacja preparatu staje się dziecinnie prosta. Wystarczy pokręcić dolną częścią długopisu aby wycisnąć żel, następnie dokładnie rozprowadzić substancję na zęby. Żel powinien utrzymać się na zębach przez około 15-20 minut. Po tym czasie należy wypłukać jamę ustną wodą.

 test paskow1

Tak jak wcześniej wspomniałam w opakowaniu znajdziemy 14 saszetek. Paski nakładamy dwa razy dziennie rano i wieczorem na 30 minut. Ja niestety rano nie miałam czasu i nakładam je tylko raz dziennie. W jednej saszetce znajdziemy dwa paski na górne i dolne zęby. Paski są łatwe w użyciu ale musimy pamiętać, żeby nałożyć je na suche zęby w przeciwnym razie mogą one się w jakimś miejscu zsunąć a ponowne nałożenie tego samego paska jest niemożliwe.
Po 30 minutach zdejmujemy paski i płuczemy usta wodą.
W zestawie znajdziemy również żel, który zamknięty jest w opakowaniu w formie długopisu. Końcówka zakończona pędzelkiem pozwala nam na dokładne nałożenie żelu. Po 15-20 minutach płuczemy jamę ustną wodą i cieszymy się bielszymi zębami :)

test paskow2 

Produkt jest bardzo łatwy w użyciu za co duży plus. Przez całą kurację preparat nie wpłynął negatywnie na moje szkliwo czy dziąsła z czego bardzo się cieszę. Efekt jaki uzyskałam możecie zobaczyć na zdjęciu. 
Czy jestem z produktu zadowolona? Jestem! Chociaż myślałam, że efekt będzie bardziej widoczny ale myślę, że po zastosowaniu jeszcze jednego opakowania byłabym w 100% zadowolona.

test paskow3

 
 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)