poniedziałek, 26 października 2020
Miło Cię widzieć!

vivieanKosmetyki z jadem pszczoły i węża zostały stworzone, aby uzyskać optymalną poprawę wyglądu i stanu skóry oraz zwalczyć wszelkie oznaki jej starzenia.

 

Często zbyt przesadnie porównuje się ich działanie do botoxu, jednak substancje te zastosowane w kosmetykach pomagają skutecznie w redukcji zmarszczek. Oczywiście nie nalezy spodziewać się natychmiastowego efektu, tak jak po wstrzyknieciu toksyny botulinowej.

 

Jakie jest więc działanie jadu na skórę?

Syntetyczny jad węża, Syn-ake, wpływa na rozluźnienie mięśni mimicznych, blokuje skurcze mięśniowe, zapobiegając powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Można więc określić, iż stanowi łagodniejszą i bezpieczną alternatywę dla botoxu. Syn-ake został poddany badaniom na grupie ochotników. Przeprowadzone testy potwierdzają redukcję zmarszczek o 52% po stosowaniu syntetycznego jadu węża przez 28 dni!

 

Jad pszczeli znany jest z leczniczych właściwości i stosowany w przypadku bólu reumatycznego czy egzemy. W kosmetologii znalazł zastosowanie jako składnik odmłądzający. Jad pszczeli jest silnym alergenem, ale na szczęście laboratoria opracowały jego bezpieczną, syntetyczną kopię. Syntetyczny jad pszczeli doskonale naśladuje działanie naturalnego jadu i jest całkowicie nieszkodliwy dla skóry. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmarszczkami i pomaga zachować młody wygląd.

 

Po nałożeniu na skórę daje natychmiastowy i przedłużony efekt napięcia. Stosowany regularnie wpływa na spłycenie zmarszczek, ujędrnia i polepsza koloryt skóry.

 

Viviean – dbamy o Twoją skórę

 

Źródło: http://b2b.abacosun.pl/

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)