wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zabierzow is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

W Zabierzowie powstaje jedno z największych centrów med & SPA w Małopolsce

Spa2W połowie czerwca w podkrakowskim Zabierzowie powstanie wielopoziomowe centrum medycyny estetycznej Soayehr, które swoją nazwę zawdzięcza pewnej szwajcarskiej wiosce. Oprócz specjalistycznych gabinetów i SPA, na powierzchni 600 m2 znajdzie się również VIP-owski klub, sala konferencyjna, kącik malucha i wiele innych atrakcji. W centrum uwagi od początku do końca będzie jednak kobieta, bo to przede wszystkim z myślą o niej powstaje to miejsce.

Czego możemy się spodziewać po nowopowstającym centrum? Przede wszystkim wielu zróżnicowanych form działalności, wykraczających znacznie poza standardową ofertę miejsc tego typu. W dziesięciu gabinetach będą odbywały się zabiegi m.in. z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii czy modelowania sylwetki. Spory nacisk zostanie położony także na zagadnienie dietetyki. Oczywiście będzie również strefa SPA – z sauną, jacuzzi, masażami oraz wieloma innymi relaksacyjnymi zabiegami na ciało. Jak deklaruje Monika Kästner, pomysłodawczyni i założycielka Soayehr (czyt. Sajer), będzie to również miejsce, w którym każda kobieta będzie mogła po prostu miło spędzić czas. Miejsce spotkań towarzyskich, do którego będzie można przychodzić zarówno z przyjaciółką, jak i z partnerem czy z dzieckiem.

 

Nowoczesne centrum med & SPA to jednak nie tylko szeroki wachlarz oferowanych zabiegów i udogodnień czy profesjonalny sprzęt. Monika Kästner zapewnia, że najważniejszym atutem Soayehr, będą pracujący tu specjaliści. – Oczywiście będą to bardzo dobrzy dermatolodzy, ginekolodzy, dietetycy oraz kosmetolodzy. Kładziemy ogromny nacisk na profesjonalną obsługę klienta, dlatego wszyscy nasi pracownicy będą fachowcami najwyższej klasy, których na bieżąco będziemy wysyłać na dodatkowe szkolenia, aby nieustannie mogli podnosić swoje kwalifikacje. Będziemy również dbali o to, żeby jak najbardziej zminimalizować rotację personelu, ponieważ oprócz najnowocześniejszego sprzętu, to właśnie on będzie stanowił o sile tego miejsca. Bardzo ważne jest, żeby pacjentka wracając do nas, miała zawsze pewność, że zostanie przyjęta przez swojego ulubionego, dobrze znanego lekarza.

 

Nowe centrum med & SPA powstaje w Zabierzowie, ponieważ jak dotąd brakowało tutaj miejsca tego typu. – Mamy różnego typu obiekty sportowe czy fitnessowe, jednak żadne z tych miejsc nie koncentruje się wyłącznie na kobiecej urodzie. Teraz to się zmieni – Soayehr to centrum, w którym dbanie o piękno i dobre samopoczucie każdej kobiety będzie zawsze na pierwszym miejscu – deklaruje Monika Kästner.

 

Otwarcie obiektu już w połowie czerwca. Zainteresowani mogą odwiedzać stronę www.soayehr.pl, na której znajdują się aktualne informacje na temat centrum, jak i wszystkich planowanych wydarzeń.

 

{gallery}zabierzow{/gallery}

Oceń ten artykuł
(0 głosów)