środa, 27 stycznia 2021
Miło Cię widzieć!

3 powody, aby wybrać paznokcie hybrydowe na jesień – utrwali je baza i top do hybrydy

Jesień to czas pełen sprzeczności. Z jednej strony piękne kolory spadających z drzew liści, z drugiej szare, pochmurne i deszczowe dni. Idealnym sposobem na poprawienie sobie nastroju i wprowadzenie odrobiny harmonii i spokoju do swojego życia, jest zrobienie pięknego manicure`u. Wybierając paznokcie hybrydowe na jesień, możesz mieć pewność 3 zasadniczych ułatwień w porównaniu z innymi technikami.

 

1.   Trwałe paznokcie hybrydowe na jesień zapewni baza i top do hybrydy

Na pewno od razu docenisz trwałość, jaką zapewniają paznokcie hybrydowe. Na jesień, ale i na każdą inną porę roku, potrzebujesz rozwiązania, które pozwoli Ci cieszyć się piękną stylizacją jak najdłużej. Niesprzyjająca pogoda, kontakt z wodą, wykonywanie codziennych czynności i obowiązków domowych — to najczęstsze powody, dla których nasze paznokcie przestają wyglądać dobrze już po kilku dniach.
 
Baza i top do hybrydy pozwolą Ci zapomnieć o jakichkolwiek problemach z trwałością lakieru. Będzie on trzymał się na Twoich paznokciach nawet kilka tygodni, podczas gdy Ty będziesz mogła cieszyć się codziennością tak jak zwykle — bez żadnych ograniczeń.

2.    Intensywne kolory i ogromna paleta barw lakierów hybrydowych.

Paznokcie hybrydowe na jesień mogą być zarówno kolorowe i intensywne, jak i stonowane oraz delikatne. Ogromna paleta odcieni, które różnią się nieraz tylko detalami, sprawia, że z łatwością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Kolory są mocno nasycone i nie blakną, dzięki czemu do ostatniego dnia wyglądają idealnie na paznokciach.
 
Nie musisz także ograniczać się do jednego odcienia. Mieszając je, stworzysz na paznokciach niezwykłe stylizacje, które będą oryginalne i niepowtarzalne. Możesz pomalować każdy z nich innym kolorem albo zabawić się ze zdobieniami.

3.    Niezwykłe zdobienia i wzorki z lakierami hybrydowymi.

Jeśli chcesz, żeby Twoje paznokcie hybrydowe na jesień nie były nudne, spróbuj zrobić proste zdobienia. Dzięki idealnej konsystencji lakieru poradzisz sobie z nimi, nawet jeśli nie jesteś doświadczona. Wystarczy niewielki pędzelek albo sonda, żeby zrobić precyzyjne i dokładne wzorki.
 
W hybrydzie możesz także zatopić niewielkie ozdoby albo wykorzystać pyłki, dające różne efekty. Wyjątkowa trwałość samych lakierów sprawia, że zdobienia także trzymają się długo. Nic nie zabezpieczy ich tak dobrze, jak utwardzona pod lampą hybryda.

Gdzie znaleźć inspiracje na piękne paznokcie hybrydowe na jesień?

Pomysłów na paznokcie hybrydowe na jesień możesz szukać wszędzie. Na przykład w naturze i w spadających z drzew liściach albo w swoim nastroju, do którego dopasujesz kolor lakieru. Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz także w sieci. Jeśli szukasz pięknych, jesiennych stylizacji, zwróć uwagę na efekt sweterka na paznokciach albo na matowe wykończenie. Są wręcz idealne na tę porę roku.
 
Wybierz lakiery hybrydowe i ciesz się niesamowitą trwałością, pięknymi kolorami w wielu odcieniach i nieograniczonym możliwościom zdobień i efektów.

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)