wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Finansowanie salonu urody dzięki środkom unijnym

srodki unijneUruchomienie nowego lub rozwijanie już działającego salonu urody wymaga sporych nakładów finansowych. Osoby, które marzą o rozkwicie własnego biznesu często mają ograniczone fundusze i nie mogą sobie pozwolić na samodzielne sfinansowanie takiego przedsięwzięcia.

Dlatego właściciele gabinetów sięgają po fundusze ze źródeł zewnętrznych – kredyty bankowe, pożyczki i leasing czy finansowanie społecznościowe. Dla przedsiębiorców z branży fryzjerskiej i kosmetycznej dostępny jest również cały wachlarz dofinansowań pochodzących ze środków Unii Europejskiej.

 

Mogą to być fundusze oferowane przez Regionalne Programy Operacyjne, Europejski Fundusz Społeczny, czy fundusze pożyczkowe takie jak JEREMIE. Każdy z nich kierowany jest do nieco innych odbiorców i oparty na różnych zasadach. Jedne pomagają w finansowaniu wyposażenia, czy wprowadzeniu rozwiązań technologicznych, inne mają na celu podniesienie kwalifikacji pracowników. Z pewnością warto zapoznać się z poszczególnymi projektami i sprawdzić, czy aby dofinansowanie, a tym samym realizacja marzeń o rozwoju firmy, nie jest w zasięgu ręki.

 

 

Szczegółową analizę dofinansować z Unii Europejskiej, specjalnie dla Akademii Versum, przygotowała Agnieszka Kühl - Businesswoman Roku 2014 w kategorii „Lider w zarządzaniu salonami kosmetycznymi i SPA”.

 

 

Lekcja dostępna pod adresem: http://www.akademiaversum.pl/finansowanie-salonu-urody-srodki-unijne/

 

Więcej interesujących materiałów na temat rozwoju salonów fryzjerskich i kosmetycznych w serwisie www.akademiaversum.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)