wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

GERnetic – marka z przyszłością

gerneticGernetic International to jedna z najbardziej skutecznych i niekonwencjonalnych marek na całym świecie. Sekret działania produktów tej marki tkwi w biotechnologii ich tworzenia i naturalnie dobranych substancjach aktywnych. Gdy twórca marki, Dr Laporte, ok. 40 lat temu przedstawiał markę GERnetic na światowych kongresach kosmetycznych, spotykał się jedynie z niedowierzaniem i negowaniem skuteczności tych produktów. Lata doświadczeń i badań udowodniły efektywność ich działania, a sceptyczne podejście kosmetologów stopniowo przerodziło się w zachwyt.

 

Do dziś jedyny problem współpracy kosmetyczek z marką GERnetic tkwi w niestandardowej filozofii i metodyce stosowania tych preparatów. Stąd firma TRI STAR Cosmetics - generalny przedstawiciel marki w Polsce - kładzie tak wielki nacisk na profesjonalne szkolenia, które są niezbędne do prawidłowego używania produktów w zabiegach kosmetycznych oraz do odpowiedniego dobierania kuracji kontynuowanych przez klientki w warunkach domowych. Uczestnicy szkoleń poznają na nich nie tylko produkty i markę, ale przede wszystkim zostają zaznajomieni z funkcjonowaniem ludzkiego organizmu i wpływem działania na niego produktów GERnetic (kosmetyki tej marki działają nie tylko na poziomie skóry, ale penetrują znacznie głębiej – do tkanki mięśnowej, krwi i limfy, oddziaływując w ten sposób na całą gospodarkę wewnętrzną organizmu).

 

W ostatnim czasie firma TRI STAR Cosmetics zorganizowała dla grupy kosmetyczek z całej Polski wyjazd szkoleniowy do siedziby firmy GERnetic we Francji. Uczestnicy szkolenia mieli dzięki temu możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności bezpośrednio u źródła. Wyjazd odbył się w dniach 27.09-01.10.2015r., a uczestniczyło w nim 27 osób (kosmetyczek, kosmetologów i szkoleniowców współpracujących z marką). Siedziba marki GERnetic mieści się w jednym z najbardziej ekologicznych i malowniczych rejonów Francji, a składniki produktów dobierane są z najwyższą dokładnością i skutecznością, popartą licznymi badaniami laboratoryjnymi. Poza szkoleniem uczestnicy mieli okazję zobaczenia pięknych okolic i atrakcji Gaskonii (historycznej krainy południowo-zachodniej Francji).

 

Podczas 3-dniowego szkolenia poszerzono wiedzę z zakresu stosowania kosmetyków GERnetic na twarz, biust i ciało oraz przedstawione zostały nowości, najbliższe plany i kierunki, w których marka zmierza. Efektywność prezentowanych zabiegów spotkała się z dużym zachwytem, niedowierzaniem i wieloma pytaniami, np. podczas 1 zabiegu na biust piersi uniosły się aż ok. 2cm! Jednak każdy z uczestników miał szansę rozwiania wszelkich wątpliwości odnośnie stosowania produktów i wymienić się doświadczeniami z innymi osobami biorącymi udział w szkoleniu. Zajęcia prowadziła wykwalifikowana grupa profesjonalistów marki GERnetic wsparta technologami z zakresu produkcji i wdrażania produktów. Specjaliści z cierpliwością i dokładnością odpowiadali na wszelkie pytania zadawane przez polską grupę, a wręcz byli mile zaskoczeni tak profesjonalnym podejściem do marki i stosowania produktów. Nie obyło się także bez licznych lokalnych atrakcji, pysznego jedzenia i wina, z którego ten rejon Francji słynie.

 

W niedalekiej przyszłości (wiosna 2016) firma TRI STAR Cosmetics zamierza wraz z francuskimi przedstawicielami firmy GERnetic zorganizować w Polsce kongres i warsztaty praktyczne dla osób współpracujących z marką. Zaprezentowany zostanie wówczas kierunek, w którym marka zmierza, a mianowicie współpraca z segmentem medycyny i chirurgii estetycznej. Już na szkoleniu we Francji zostały zaprezentowane procedury zabiegowe po zabiegach chirurgicznych i estetycznych, takich jak plastyka piersi, liposukcja i lifting twarzy, które cieszą się szerokim zainteresowaniem nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

 

W zawiązku z licznymi zapytaniami odnośnie szkolenia we Francji oraz organizacji kongresu i warsztatów w Polsce, gorąco zachęcamy do śledzenia marki GERnetic w Internecie, na Facebooku i łamach branżowych czasopism. Jest nam niezmiernie miło, że ten wyjazd wzbudził duży entuzjazm uczestników, a wspomnienia, zdobyte doświadczenia i zawarte przyjaźnie pozostaną na długo w pamięci i zaowocują wieloma sukcesami w dalszej pracy. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat marki GERnetic i szkoleń zapraszamy do kontaktu z firmą TRI STAR Cosmetics lub dystrybutorami i szkoleniowcami w Polsce.

 

Źródło: www.tristarcos.pl

 

Oceń ten artykuł
(6 głosów)