poniedziałek, 25 października 2021
Miło Cię widzieć!

Karboksyterapia – Pokonaj cellulit!

karboksyterapia cellulitCellulit, to niewłaściwe rozmieszczenie komórek tłuszczowych, które występuje jednocześnie z obrzękowo-włóknistymi zwyrodnieniami w tkance podskórnej. W efekcie tych zjawisk powierzchnia skóry w miejscach objętych cellulitem jest nierówna i pofałdowana. Najbardziej odpowiedzialny za powstawanie cellulitu jest estrogen (a w zasadzie jego nadmiar) dlatego, jak przystało na defekt kosmetyczny, znacznie częściej dotyka on kobiet niż mężczyzn. Drugim czynnikiem mającym największy wpływ na powstawanie "pomarańczowej skórki" jest niewłaściwe mikrokrążenie, które poprzez powstawanie obrzęków i zastojów, powoduje powolniejszy metabolizm tkanek i gromadzenie toksyn.

 

Istnieje wiele metod walki z cellulitem, jednak rzadko która, przynosi zadowalającą poprawę. Przede wszystkim należy zmienić przyzwyczajenia i zastosować się do kilku prostych reguł. Są to: Odżywiaj się zdrowo! Pij dużo średniomineralizowanej wody! Bądź aktywna! Masuj się!

 

Jeśli jednak zastosowanie się do powyższych zasad nie poprawi wyglądu naszej skóry, z pomocą przyjdzie nam urządzenie z zakresu medycyny i kosmetologi estetycznej, czyli rozchwytywana ostatnio Karboksyterapia. Po więcej szczegółowych informacji, zapraszamy na PolskiegoBlogaKosmetycznego.pl

 

 

 

 

 

Źródło: http://polskiblogkosmetyczny.pl/karboksyterapia-pokonaj-cellulit/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)