wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Kwas hialuronowy – kuracja odmładzająca SYIS

Krem Tri-Hialuronic Cream to produkt najnowszej generacji, do którego produkcji wykorzystano osiągnięcia biotechnologiczne. Preparat zawiera trzy rodzaje kwasu hialuronowego, a konkretnie cząsteczki o trzech różnych wielkościach.

 

Dlaczego trzy rodzaje kwasu hialuronowego są lepsze od jednego?

 

Dzięki formule opartej na połączeniu trzech rodzajów kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, hydrolizowanego i roślinnego, krem powoduje natychmiastową poprawę wyglądu skóry poprzez efekt jej napięcia, wypełnienia optycznego zmarszczek  i utworzeniu ochronnego filmu  ograniczającego TEWL - transepidermalną utratę wody. Kwas hialuronowy o różnych masach cząsteczkowych wpływa na funkcjonowanie skóry na wielu jej poziomach, dzięki temu, że każda z tych cząsteczek wnika na inną głębokość. W ten sposób pielęgnuje skórę wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje - tłumaczy Elżbieta Więzik , biotechnolog, kosmetolog SYIS

 

Rodzaje kwasu hialuronowego w preparacie SYIS:

 

* roślinny odpowiednik kwasu hialuronowego – nie przenika on przez warstwę rogową. Ten związek tworzy film na powierzchni skóry, powodując lokalne silne podwyższenie wilgoci warstwy rogowej naskórka, co powoduje znaczący spadek szorstkości. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne

* kwas niskocząsteczkowy - zhydrolizowany, który wnika w warstwę rogową i dostarcza skórze kwasu hialuronowego, zwiększając jego stężenie w głębszych warstwach. Przyczynie się to do wzmocnienia połączeń barierowych naskórka, a także zapewnia zdrowszą i młodziej wyglądającą skórę

* sfery kwasu hialuronowego, wykazujące natychmiastowe działanie naprawcze na powierzchni skóry. Błyskawicznie wypełniają głębokie bruzdy i zmarszczki, wygładzając skórę. Dodatkowo zapewniają nawilżenie i wzrost elastyczności.

*1 godzina po aplikacji

Przed-Po-bruzda-m

 

Dzięki regularnemu stosowaniu kremu, skóra szybko odzyskuje naturalnie młodszy wygląd, a zawarty w kremie czyli kwas hialuronowy wiążący wodę w skórze, pod jej wpływem pęcznieje i daje efekt wypełnienia zmarszczek.

 

Ten nowoczesny preparat przeciwzmarszczkowy wykorzystuje osiągnięcia naukowe dotyczące preparatów pielęgnacyjnych, opóźniających i niwelujących procesy starzenia.

 

Krem Tri-Hialuronic Cream jest preparatem który należy aplikować na zakończenie zabiegu, a także do codziennej pielęgnacji domowej . Kosmetyk został stworzony z myślą o kobietach które także w domu pragną kontynuować profesjonalną pielęgnację.

* po 8 tygodniach stosowania

przed-po-Tri-hial-SYIS-m

syis.pl

Oceń ten artykuł
(7 głosów)